095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Догляд за ногами вашої дитини

16-12-2016
Автор Lesia Bratash
Догляд за ногами вашої дитини. Babyfoot

Догляд за ногами своєї дитини – обов’язок хороших батьків. Сьогодні ми постаралися відповісти на найпоширеніші запитання, котрі стосуються турботи за дитячими ніжками.

1. Як розвиваються ноги мого малюка?

Коли народжується дитина, кістки у її ніг зроблені з м'якого, гнучкого хряща. Він поступово твердне в протягом довгого часу. Ноги ніколи не будуть повністю розвинені, аж до настання підліткового віку.

Почнемо з того, що ноги вашої дитини досить плоскі. Але форму стопи ви можете розрізнити у віці 2х років.

Ваш малюк успадкує одну з трьох основних форм стопи від Вас або Вашого партнера:

Конічні: великий палець є найбільшим з усіх пальців ніг.

Округлі: другий або третій палець ноги довші, ніж великий палець ноги.

Площа: всі пальці приблизно однакової довжини.

2. Як я можу подбати про ноги мого малюка?

Дозволити ногам Вашого малюка розвивати якомога природніше . Нехай проводить якомога більше часу без взуття кожного дня , так він може тренувати м'язи в ногах . Ви можете заохотити дитину згинати і розтягувати ноги, лоскочучи її.

Шкарпетки або колготки з бавовни або суміші бавовни і шерсті будуть тримати ноги Вашого малюка в теплі, даючи їм простір для розвитку. Регулярно перевіряйте , що він носить правильний розмір, особливо якщо Ви посушили вироби. Шкарпетки можуть скорочуватися, і якщо вони занадто щільні, то можуть обмежити ріст ніжок житини . Навіть якщо ваш малюк ще не вміє ходити, переконайтеся , що будь-які м'які пінетки, які він носить, мають достатньо місця, аби в них можна було ворушити пальцями.

Після миття ніг Вашого малюка ретельно висушіть їх між пальцями. Ви можете також використовувати розбризкування тальком , щоб допомогти тримати ноги сухими і здоровими . Тільки переконайтеся , що струсили надлишки пудри , щоб не було грудок між пальцями ніг .

Обрізайте нігті на ногах прямою лініює , щоб перешкодити їх вростанню .

3. Коли мій малюк може мати свої перші черевики?

Дитина найперше потребує взуття тоді , коли вона готова вийти на вулицю , і , як правило , один раз перед тим вона має впевнено походити у черевичках в приміщенні.

Якщо Ваш малюк вчиться ходити , нехай залишається босоніж в приміщенні. Це дозволяє ніжкам розвиватись і зміцнюватись без обмежень. Просто переконайтеся , що підлогу чиста і не становить небезпеки.

В даний час більшість батьків переходить на ортопедичне дитяче взуття. Воно тримає ніжку у правильній формі і захищає її від появи будь-яких дефектів. Дитяче ортопедичне взуття гарної якості можна купити у нашому інтернет магазині

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення