095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Догляд за ніжками малюка

04-01-2017
Автор Lesia Bratash
Догляд за ніжками малюка - Babyfoot

Догляд за малюком - це нелегке завдання. Молодій мамі доводиться вивчати багато інформації для того, щоб повністю розібратися у всіх деталях турботи про свою крихітку. Догляд за ногами дитини також дуже важливий, тому сьогодні ми підібрали для Вас кілька порад по даній темі:

  1. Умови здорового розвитку ніг - ходіння босоніж. Ви можете заохочувати дитину згинати й розгинати ноги, лоскотати її, щоб в русі м'язи ставали міцнішими.
  2. Занадто тісні шкарпетки і взуття можуть заважати розвитку ніг малюка. А Ви знаєте, як швидко вони ростуть! Тому час від часу, коли оглядаєте ніжки, що не забувайте також про шкарпетки і черевички.
  3. Порада для батьків зовсім маленьких крихт - не завертайте дитину під час сну дуже тісно, щоб не сковувати їй рухи.
  4. Для того, щоб повністю висушити ніжки після купання, можна застосовувати тальк. Тільки добре видаліть залишки пудри в кінці, щоб вона не заважала дитині.
  5. Обрізаючи нігті, не робіть їх форму округлою. Це може привести до вростання нігтів.
  6. Умова правильного розвитку стоп - якісне взуття. Дитяче ортопедичне взуття - вибір багатьох батьків. Захист від виникнення дефектів, максимальний комфорт і лікування в разі виникнення захворювань ніг - це далеко не всі характеристики, якими володіють такі вироби на нашому сайті. Обов'язково оцініть їх і дозвольте оцінити Вашій дитині!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення