095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Догляд за стопами. Ортопедичні устілки і пристосування для стоп

20-10-2016
Автор Lesia Bratash
Уход за стопами. Ортопедические стельки и приспособления для стоп

Ні для кого не секрет, що догляд за ногами є дуже важливим. Проте деякі люди приділяють догляду за стопами менше часу ніж, наприклад, догляду за тілом або обличчям. А як відомо, головним правилом здорового вигляду є обов’язковий догляд за всіма частинами тіла в однаковій мірі. В іншому випадку наші стопи втрачають естетичний вигляд, шкіра грубіє, тріскається, адже при ходьбі стопи відчувають тертя, і основна вага нашого тіла падає саме на них.

А правила догляду за стопами дуже прості.

Наша шкіра на стопах грубіє. Тому необхідно раз на тиждень обов'язково позбавлятися від огрубілої шкіри. Спосіб ви вибираєте самі - пемза, щітка, скраб.

Не забувайте регулярно зволожувати шкіру ніг спеціально підібраними засобами - кремами або маслами.

Великий дискомфорт приносять нам мозолі на ногах. З ними також потрібно боротися.

На нашому сайті ви можете знайти ортопедичні устілки і вкладиші при натоптишах, а також ортопедичні устілки для стоп від ТМ Kaps, які будуть захищати ваші стопи від деформації, втоми, мозолів, а також запобігти появі болю в ногах. З ними ви зможете носити взуття на підборах легко і забудете перераховані вище дефекти.

У нашому інтернет магазині великий вибір дитячих ортопедичних устілок від брендів Memo і Kaps, які також захищають дитячі ніжки від перевтоми, допомагають малюкам сформувати ніжку в правильному положенні. Вони будуть корисні і при появі клишоногості у дитини, допоможуть виправити її.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення