095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

У чому полягає різниця між профілактичним та ортопедичним взуттям?

22-08-2017
Автор Оля
У чому полягає різниця між профілактичним та ортопедичним взуттям? Babyfoot

Правильний розвиток ніг малюка впливає на формування його тіла в цілому. Тому дуже важливо вибирати взуття, яке буде належним чином підтримувати формування нижніх кінцівок.

На сучасному ринку представлені різні види дитячого взуття. На жаль, не всі вироби підтримують правильний ріст ніжок дитини, деякі навіть стають причиною погіршення існуючих деформацій. Тому якщо ми хочемо забезпечити зразкову турботу про дитячі ніжки, варто звернути увагу на профілактичне взуття для дітей.

Профілактичне дитяче взуття

Такий тип взуття використовують діти зі здоровими ніжками, щоб підтримати правильне розвиток останніх. Те, що відрізняє таке взуття від виробів, куплених у звичайному магазині - це можливість вставити всередину ортопедичну устілку. Взуття має зручні застібки-липучки, які легко регулювати, гнучку підошву і твердий задник - характеристики взуття, котре сприяє максимальному комфорту і хорошій стабілізації ніжок при ходьбі. Можна додати, що це ортопедично правильне взуття.

Великою перевагою появи такого взуття можна назвати яскравий, привабливий дизайн, який обов'язково сподобається дитині і точно не поступається зовнішніми характеристиками звичайному взуттю. Профілактичне взуття може стати відмінною підтримкою для правильного розвитку ніг. Немає ніяких протипоказань до використання такого взуття для дитини зі здоровими ніжками.

Ортопедичне взуття для дітей

У свою чергу, ортопедичні черевики призначені для корекції існуючих дефектів нижніх кінцівок. Їх завдання - полегшити рух і забезпечити відповідне формування ноги. Вони використовуються при патологіях дитячого скелета, які важко виправити.

На відміну від профілактичного взуття, ортопедичне призначається виключно лікарем і може бути отримане в спеціальних медичних точках. Кожен з цих типів взуття пристосовується до конкретного дефекту дитини, тому найчастіше їх виготовляють на замовлення. Крім того, ортопедичні черевики не повинні використовуватися здоровими дітьми, так як це може принести їм більше шкоди, ніж користі.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення