095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Важливі критерії при виборі нової подушки

04-10-2017
Автор Оля
Важливі критерії при виборі нової подушки Babyfoot

Якщо якість Вашого сну помітно погіршилася, а вранці через стару подушку болить шия, не варто відкладати покупку нової подушки - важливого і корисного аксесуару для хорошого сну.

Якими важливими критеріями повинна володіти нова подушка?

1. Гіпоалергенність

Людям, що страждають на алергію, напевно відомо, як пухова або пір'яна подушка може зіпсувати весь ранок. Сучасні виробники врахували такий недолік деяких видів подушок. Тому на ринку представлено безліч гідних виробів, які чудово підійдуть алергікам і дітям. Як і в каталозі нашого інтернет магазину «Подушки».

2. Збереження форми

Цією характеристикою в повній мірі володіють подушки з ефектом пам'яті. Вони відмінно повторюють контури тіла людини і відмінно відновлюють форму.

3. Простота у догляді

Хімчистка, довге прання - тепер такі проблеми не є актуальними і можна приділяти час більш важливим речам, ніж томлива і довга чистка подушки. За ортопедичними моделями доглядати нескладно, вони не схильні збирати пил або накопичувати всередині велику кількість бактерій. Деякі матеріали (бамбук, наприклад), мають хороші гігієнічні властивості.

4. Зручність і затишок

Тут важливо враховувати і габарити людини, які цієї подушкою буде користуватися, і рівень жорсткості, прийнятний для даного покупця (наприклад, при проблемах з хребтом лікар може порадити придбати більш жорсткий варіант), і висоту (радять порівнювати широту плечей людини і висоту подушки - вони повинні бути рівні), і форму, і наповнювач.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення