095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Весняні прогулянки з малюком

15-03-2017
Автор Оля
Весняні прогулянки з малюком Babyfoot

Весна - чудовий час для веселих ігор зі своєю дитиною на вулиці. Іноді погода не дозволяє повністю насолодитися дивовижними перетвореннями навколишнього середовища, але при бажанні кмітливі батьки завжди зможуть придумати, чим зайняти малюка.

Про які речі необхідно подбати перед прогулянкою?

1. Виберіть місце. Для прогулянки з дитиною вибирайте місця подалі від дороги, незакінчених будівель, площ, які можуть бути небезпечними для ігор.

2. Якщо Ви зібралися на прогулянку далеко від будинку, хорошою ідеєю буде привести малюка до місця призначення не пішки, а в колясці. Дитина не повинна відчувати втому.

3. Виберіть відповідний погоді одяг. Орієнтуйтеся не на свої відчуття і бажання якомога тепліше одягнути дитину, а на погодні умови. В одязі малюк не повинен ні потіти, ні мерзнути. Нехай дитина порухається у підібраному взутті ще вдома, щоб подивитися, чи не сковує чи воно його рухів. Легка шапочка і шарф захищатимуть від вітру.

4. Правильне взуття для малюка - запорука безпеки його ніжок. У нашому інтернет магазині можна підібрати ортопедичні дитячі черевики високої якості. Вони дозволяють ніжкам дихати, захищають їх від зовнішнього середовища і перешкоджають деформаціям стоп.

Кілька способів розважити дитину на протязі прогулянки:

- допоможіть їй пізнати навколишній світ - напевно, у вашому місті знайдуться красиві пейзажі або цікаві архітектурні споруди, історію яких можна перетворити в красиву казку. Навколишнє середовище - відмінний спосіб розвивати фантазію дитини, вчити його спостережливості і інтересу до нового;

- фізична активність - в теплі весняні дні можна чудово проводити час, бігаючи, стрибаючи, граючи в різні ігри;

- нехай дитина розвиває спілкування з ровесниками - якщо у Ваших друзів або знайомих є діти маленького віку, не втрачайте з ними контакт на довгий час. Разом дітям буде цікаво веселитися і гратися.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення