095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Вибираємо дитячі босоніжки

07-05-2017
Автор Оля
Вибираємо дитячі босоніжки Babyfoot

Останній місяць весни завжди радує сонячними днями і можливістю добре погуляти разом з дитиною. Кінець весни і початок літа змушує батьків шукати своєму чаду відповідне взуття. Босоніжки в такому випадку стають незамінним предметом взуттєвого гардеробу. Які босоніжки підійдуть дитині? Якими характеристиками вони повинні виділятися?

1. Матеріал. У теплу погоду матеріали повинні дозволяти шкірі дихати, тому обирайте взуття лише з натуральних матеріалів, переважно зі шкіри. Інакше ноги дитини будуть перегріватися і потіти, завдаючи дискомфорт.

2. Вага. Босоніжки повинні бути достатньо легкими для дитини. Можливо, взуття з ненатуральних матеріалів буде важити менше, але на цьому не варто загострювати увагу. Краще підшукати хороші босоніжки зі шкіри з гнучкою підошвою і оптимальним вагою.

3. Підошва. Як було згадано вище, вона повинна бути гнучкою. Зверніть увагу на те, щоб підошва не була зовсім слизькою. Від дитячого взуття з твердою непохитною підошвою краще відмовитися.

4. Задня частина виробів. Ноги дитини потребують фіксації за допомогою взуття. Задник грає у цьому важливу роль, він повинен бути досить жорстким, щоб ніжки не ковзали і трималися в правильній формі під час ходьби.

5. Розмір і новизна. Ніжки малюка підростають приблизно на 1 см за сезон, тому взуття «на виріст» купувати не варто. Чуже взуття використовувати також не можна, адже воно вже сформувалося під ніжку дитини, яка використовувала його першою.

6. Невеликий каблучок - для того, щоб навантаження на ноги розподілялася належним чином.

Для підтримки, захисту та профілактики деформацій ніжок батьки обирають дитяче ортопедичне взуття. Бренд дитячого ортопедичного взуття Memo (Польща) створює такі вироби в яскравому дизайні, дотримуючись усіх критеріїв по виготовленню правильних босоніжок - високоякісна натуральна шкіра, гнучка підошва, твердий задник, каблук Томаса. Для корекції деформацій ніжок підбираються відповідні устілки.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення