095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Запитання, які виникають під час догляду за дитячими ніжками

22-02-2017
Автор Оля
Запитання, які виникають під час догляду за дитячими ніжками Babyfoot

Догляд за дитиною – нелегке завдання. Особливо за дитячими ніжками, адже у ході справи завжди починають виникати безліч запитань, на які варто підготувати відповіді завчасно. Саме тому ми постаралися відповісти на ті запитання, які виникають у мам і тат в перші роки росту та розвитку дитячих ніжок.

1. Як розвиваються ніжки мого малюка?

Коли народжується дитина, кістки її ніг зроблені з м'якого, гнучкого хряща. Він поступово твердне на протязі багатьох років. Дитячі ніжки приймуть остаточну форму у підлітковому віці. Спочатку стопи малюка виглядатимуть плоскими (і це цілком правильно), проте у віці двох років вже можна побачити приблизну форму стоп.

2. Як найкраще доглядати за ніжками дитини?

Дуже корисним для дитячих ніжок є ходіння босоніж. Взимку це можна робити вдома, влітку – на чистій траві або піску. Хорошим вкладом в здоров’я дитини стане масажний коврик. Такі масажери часто використовують при плоскостопості.

Обирайте для малюка бавовняні шкарпетки і колготки. Оскільки дитячі ноги ростуть дуже швидко, слідкуйте за дитячим трикотажем, аби вчасно змінювати такі вироби і обирати правильні розміри.

Звісно, потрібно пам’ятати про нігті на ногах, які не можна заокруглювати при обрізанні, аби не спровокувати вростання.

3. Яке взуття стане найкращим для мого малюка?

Почнемо з того, що взуття повинне відповідати певним стандартам. Воно повинне бути зроблене з якісних матеріалів, які дозволятимуть шкірі дихати. У такому взутті дитина почуватиме себе впевнено і зручно. Дитяче взуття повинне мати хороше закріплення, наприклад, липучки, невеличкий запас вільного місця, аби не стискати ногу і твердий задник.

Усім цим стандартам відповідатиме дитяче ортопедичне взуття. Ми радимо ортопедичне взуття для дітей від Мемо. Взуття бренду Мемо вже не перший рік користується неабияким попитом серед покупців і недарма. Висока якість, продуманий стиль, лікувальні та профілактичні характеристики, ми певні, будуть високо оцінені як Вами, так і малюком.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення