095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Врослі нігті у дітей: профілактика

30-08-2017
Автор Lesia Bratash
Врослі нігті у дітей: профілактика Babyfoot

Врослі нігті не завжди сприймаються батьками як проблема, при цьому відсутність необхідної уваги до вростання нігтів дуже негативно позначається на здоров'ї та самопочутті дитини.

Існує кілька методів профілактики вростання нігтів. До них відноситься:

1. Вибір шкарпеток (колготок) для малюка. Найважливіші речі, на які ми звертаємо увагу - розмір і матеріал виробів. Найкращим матеріалом вважається бавовна. Відносно розміру - шкарпетки (колготи) не повинні здавлювати пальчики ніг.

Вироби повинні змінюватися на чисті регулярно, перед кожним виходом на прогулянку.

2. Якісне дитяче взуття. У цьому випадку мова також піде про розмір. Коли малюк міряє взуття перед покупкою, він обов'язково повинен вільно рухати у ньому всіма пальцями ніг. Ідеальне за розміром взуття не може тиснути на пальці, в свою чергу, взуття «на виріст» також не варто купувати. Дитячі ніжки ростуть з великою швидкістю, і у Вас великий шанс помилитися з потрібним розміром, якщо Ви вирішили придбати взуття «на потім».

3. При отриманні різного роду травм слід не відкладати візит до фахівця. Якщо батьки бачать, що проблема вийшла за рамки домашнього лікування, впоратися з нею зможе тільки кваліфікований лікар. Самолікування в таких випадках може більше нашкодити, ніж допомогти.

Відсутність своєчасного звернення до лікаря може привести до таких ускладнень, як гангрена, сепсис і ін. Це рідкісні випадки, оскільки в сучасній медицині своєчасне лікування дозволить практично безболісно для дитини усунути цю проблему.

4. Неправильний спосіб стрижки нігтів є частою причиною їх вростання. Після стрижки край нігтя повинен утворити пряму лінію, гострі кути можна трішки підпиляти, але не обрізати. Не зрізайте відрослий ніготь повністю – він повинен виступати на міліметр.

Догляд за нігтями - важлива частина турботи про ніжки свого чада. Використання способів профілактики різного роду захворювань нижніх кінцівок дозволить забезпечити здоровий розвиток дитини.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення