095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Врослий ніготь як наслідок носіння неправильного взуття

06-12-2016
Автор Lesia Bratash
Врослий ніготь як наслідок носіння неправильного взуття - Babyfoot

Може скластися враження, що врослі нігті є в першу чергу проблемою для дорослих жінок, які носять взуття на шпильці із затиснутими пальцями. На жаль, подібний дефект також спостерігається серед дітей. Причини появи такого явища можуть бути різноманітними, і однією з них є неправильно підібране взуття. Давайте поглянемо, яким чином формується проблема, і як їй запобігти.

Нігтьова пластина змінює напрямок росту в залежності від причин, які будуть описані нижче. Найчастіше врослі нігті виникають на великому пальці ноги, адже саме він найбільше піддається травмам і тертям. Врослий ніготь супроводжується болючим, часто гнійним набухання. Запальне місце настільки чутливе, що перешкоджає нормальній ходьбі. Постійний біль може змусити малюка накульгувати. Дитинство - це період розвитку організму, тому відповідні зміни впливають на інші частини тіла, особливо хребет і ноги.

У перші роки життя дитини відповідальність за його врослий ніготь повністю несуть мама і тато. Дитина сама не обрізає нігті і не обирає взуття. Не варто обрізати нігті занадто коротко і заокруглювати їх. На перший погляд може здаватися, що це зручно і ніготь не зачіпає шкарпеток і колготок. Насправді у такий спосіб він відкриває чутливу шкіру, у яку потім може проникнути вростаючий ніготь.

Однією з причин врослого нігтя є неправильно підібране дитяче взуття. Воно не повинно бути ні занадто великим (іноді батьки купують великі черевики "про запас", тому що "діти так швидко ростуть"), ні занадто маленьким. У першому випадку пальці будуть вибиті з внутрішньої частини взуття, у другому – нога буде занадто стиснута. Взуття повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів. У будь – яку пору року правильне взуття дозволяє шкірі дихати, а волозі випаровуватися. Усередині взуття також має залишатися трішки вільного місця, аби стопа могла комфортно рухатися. Ці умови не дають розвиватися бактеріям, котрі нерідко призводять до прискорення запальних процесів.

Таке правильне взуття Ви можете знайти у нашому інтернет магазині, створене польським брендом Мемо. У виробництві цих виробів враховуються найменші особливості дитячих ніжок. Дані вироби призначені також для профілактики і лікування дефектів дитячих стоп. На нашому сайті Ви зможете правильно підібрати розмір та обрати бажаний колір.

Що робити, якщо ніготь уже почав вростати? Необхідно вміти визначити проблему на ранній стадії її розвитку. Попереджувальні сигнали для батьків - біль, набряки, почервоніння. У такому випадку ми радимо одразу звертатися до лікаря. Існують методи домашнього запобігання вростанню нігтів, проте вони можуть бути ризикованими. Річ у тому, що нігті дитини набагато гнучкіші, а шкіра ніжніша, ніж у дорослого, і їх дуже легко пошкодити.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення