095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Врослий ніготь у дитини. Що робити?

12-03-2017
Автор Оля
Врослий ніготь у дитини. Що робити? Babyfoot

Врослий ніготь у дитини - неприємне і хворобливе явище.

Причини, через які відбувається вростання нігтя, можуть бути різні. Наприклад, наслідки травм або захворювань нігтів, або результат неправильно підібраного взуття для малюка.

Вростання нігтя на пальці ноги часто відбувається тому, що ніготь обрізається неправильно або тому, що взуття занадто щільно прилягає до ноги. Врослий ніготь може викликати інфекцію.

Правильний догляд - кращий спосіб запобігти врослим нігтям на ногах. У разі вростання нігтів допомога лікаря є ключовою частиною лікування і запорукою безпеки для ніжок Вашої дитини.

Як можна доглядати за нігтями дитини вдома?

Якщо Ви бачите невеликі ознаки вростання нігтя без особливих ускладнень, можна обрізати врослі кінчики самому. Для цього необхідно залишити ноги у воді близько 15 хвилин, щоб розм'якшити ніготь. Чудовим рішенням стануть трав'яні ванночки для ніг.

Після ванночки акуратно підніміть край нігтя (можна підкласти під нього маленький шматочок мокрої вати) і обріжте врослий кінчик. Обробіть область врослого нігтя. Час від часу повторюйте таку процедуру, підпилюючи відростаючі нігті.

Якщо такий підхід не дає бажаного результату, слід звернутися за допомогою до фахівця. Які ще ознаки вказують на те, що вам необхідна консультація і лікування медика? У дитини будуть спостерігатися наступні ознаки інфекції:

- сильний біль;

- набряк;

- почервоніння;

- гнійні виділення.

Яких правил слід дотримуватися, аби не допустити вростання нігтів?

1. Правильне взуття. Дитячі ноги ще не сформовані до кінця, їм потрібне взуття, яка буде розроблене для успішного розвитку стоп. Крім того, воно буде перешкоджати розвитку деформацій і дрібних дефектів. Чудовим вибором для батьків стане дитяче ортопедичне взуття. Зручні ортопедичні черевики, туфельки або кросівки Ви знайдете в нашому інтернет-магазинів. Відмінну якість і гарну стилізацію взуття оцінили багато батьків і дітей. Ми впевнені, Вашій дитині вони також сподобаються!

Деякий час після видалення врослого нігтя у будинку дитині буде зручніше ходити без взуття, щоб не дратувати хворе місце.

2. Обрізуйте нігті правильно. Не робіть їх округлими.

3. Не потрібно обрізати нігті дуже коротко.

4. Не використовуйте манікюрні ножиці, щоб «підняти» врослий ніготь. З пальцями на ногах потрібно поводитися з максимальною акуратністю.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення