095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Вибираємо дитяче взуття для важливих заходів

02-10-2017
Автор Оля
Вибираємо дитяче взуття для важливих заходів Babyfoot

Щоденна форма одягу людини будь-якого віку передбачає перш за все зручність і комфорт. Те ж стосується і взуття. Але для особливого приводу ми звикли вибирати особливі речі. Як обрати красиве взуття до святкової сукні чи костюму малюкові, дошкільнику і учню?

Основні характеристики щодо матеріалів, гнучкості підошви, твердого задника враховуються при виборі будь-якого дитячого взуття. Дитяче ортопедичне взуття бренду Memo не перестає радувати батьків і дітей різноманітністю цікавих і якісних моделей.

Малюки

Для маленьких дітей зручність особливо важлива - адже вони лише починають робити свої перші кроки. Для перших яскравих подій у житті дитини хорошим рішенням стане вибір яскравого взуття зі зручною конструкцією і приємним кольором. Чудовим прикладом цього послужать рожеві ортопедичні босоніжки Memo Mini 1JE для дівчинки або Memo Dino 3DA для хлопчика темно-синього кольору. Ці моделі створені для того, аби принести максимальну користь ніжкам малюка в період його перших кроків.

Часопроводження дитини, можливо, буде пов'язане з активністю, для цього краще віддавати перевагу не легкому взуттю з делікатних матеріалів, а виробам з натуральної шкіри, в яких легко пересуватися і гратися з друзями або новими знайомими на вулиці. Батькам такий підхід дозволить не хвилюватися про те, що активна діяльність їх малюка будь-яким чином зашкодить взуттю.

Дошкільнята

Для дитини, ніжки якоЇ ростуть і розвиваються дуже швидко, краще вибирати моделі на липучці - вони дуже зручні, на відміну від шнурків, не розв'язуються у найневідповідніший момент і, до того ж, з таким взуттям дитині не буде важко впоратися самій. Memo Apollo 3DA - поєднання зручності і красивого дизайну!

Школярі

Для школяра кількість офіційних заходів істотно зростає, а батьки підшукують більш «офіційне» взуття для свого чада. Ортопедичні туфлі для дівчинки Memo Cinderella 3LA такого класичного варіанту, ми впевнені, доповнять не одне святкове вбрання.

На сучасному ринку асортимент дитячого взуття дозволяє вибирати найкраще. Тому для хлопчиків, крім чорного кольору, можна купувати різні моделі - сині, наприклад, або коричневі.

Звичайно, при підборі взуття для різних заходів потрібно буде врахувати і сезон разом з погодними умовами і, якщо правила вимагають - певний дрес-код.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення