095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Вибір дитячого взуття: липучки чи шнурівки?

26-09-2017
Автор Оля
Вибір дитячого взуття: липучки чи шнурівки? Babyfoot

Зручність - одна з найголовніших характеристик дитячого взуття. Тобто, виріб повинен бути добре зафіксованим на ніжці, чому сприяють хороші застібки. Нерідко ми опиняємося перед вибором: купити зручні кросівки на шнурівці чи уважніше придивитися до нової цікавої моделі на липучках. Що краще?

Безперечно, головною перевагою взуття на шнурівці є хороша фіксація ноги. Але такі вироби краще купувати більш дорослим дітям. Можна згадати себе в дитинстві - чи Вам добре вдавалося впоратися зі шнурівкою? Є велика ймовірність того, що з липучками малюкові буде набагато зручніше. Він зможе без зайвих зусиль взуватися і роззуватися. Крім того, липучки не мають властивості розв'язуватися.

Якщо на дворі зима, шнурки досить швидко намокають під снігом, а через холод просто «дерев'яніють».

У дитини, яка добре впорається із завданням зав'язування шнурків, вони будуть відмінно сидіти на ніжках. І так, ніхто не лукавить, стверджуючи, що зав'язування шнурків - хороший спосіб розвивати дрібну моторику рук у малюка. Якщо він носить взуття на липучці, але цікавиться, як правильно зав'язувати шнурки, надайте йому можливість потренуватися.

Правильне дитяче взуття повинне враховувати безліч інших характеристик, крім застібок. Ми впевнені, батьки про це добре знають, особливо перед покупкою. Широкий асортимент взуття високої якості представлений у нашому інтернет магазині. Яскраві і цікаві моделі з кращими характеристиками можна обрати для будь-якого сезону чи події!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення