095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Вибір взуття разом з дитиною - які бажання свого чада варто враховувати?

30-09-2017
Автор Оля
Вибір взуття разом з дитиною - які бажання свого чада варто враховувати?Babyfoot

Відповідальні мама чи тато вибирають нове взуття, орієнтуючись на якість виробів, розмір і невеликі плюси на кшталт «босоніжки на липучці зручніші - купуємо». Питання лише в тому, що взуття ми купуємо не для себе, а для дитини, якій вибір батьків не завжди подобається. І що ж, умовляти засмучене чадо на ідеальні босоніжки? Чи перед покупкою дізнатися у нього відповіді на кілька важливих запитань?

Покупку нової пари дитячого взуття можна вважати ідеальною, якщо вона має бажані якість виготовлення (матеріали, гнучкість підошви, жорсткість задника, бренд взуття) і дизайн. Якщо за перше відповідають батьки, то питання дизайну можна довірити малюкові, попередньо обговоривши з ним вподобані моделі взуття.

Що дають дитині подібні розмови?

  • По-перше, у процесі самої бесіди з малюком Ви зможете прищеплювати йому зацікавленість естетично красивими речами і оцінювати їх з тієї чи іншої точки зору.
  • По-друге, таким чином Ви краще дізнаєтеся, в якому взутті дитина відчуває себе найбільш комфортно - і на емоційному рівні теж.
  • По-третє, малюк буде з дитинства вчитися висловлювати свої думки, бажання, прикладати деякі зусилля для самостійного вибору.

Про що варто питати дитину під час розмови?

1. У які місця ти будеш надягати таке взуття?

Таке питання відмінно допоможе визначитися з вибором, якщо перед Вами дві пари різного за призначенням взуття - наприклад, легкі туфлі або кросівки. Коли Ви знайдете достатню кількість місць, для яких краще підійдуть кросівки, ніж туфлі (які на цей час не дуже й стануть в нагоді), вибір стане очевидним.

2. Які кольори тобі подобаються найбільше?

Річ у тому, що дівчинці можуть не подобатися рожеві босоніжки, а хлопчики не завжди приходять в захват від темного взуття. Заздалегідь дізнавшись про переваги, які дитина надає взуттю, орієнтуватися стане легше. Крім того, якщо у процесі вибору взуття виникнуть розбіжності з дитиною, можна спокійно пояснити їй, чому зелений і синій кольори більше підійдуть для прогулянок та ігор на свіжому повітрі, а ніжний бежевий - для важливих заходів, свят, походу в гості.

3. Обговорюємо декор.

Сучасні виробники не шкодують сил і фантазії, щоб порадувати своїх покупців цікавим дизайном. Одним дітям подобаються бантики, іншим - зайчики, а треті хочуть взуття без різноманітних аплікацій.

4. Який одяг з твого гардеробу підійде до цього взуття?

Це не лише хороший спосіб дати можливість дитині гарненько подумати, але і в процесі розмови запропонувати їй ті чи інші комбінації одягу і пояснити свій вибір - тобто, формувати хороший смак з дитинства.

Якісне дитяче взуття у широкому асортименті представлене в нашому магазині. Туфлі, босоніжки і черевики високої якості і в цікавому дизайні зацікавлять як батьків, так і малюка!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення