095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Вибір зимового дитячого взуття для дитини

10-11-2016
Автор Lesia Bratash
Вибір зимового дитячого взуття для дитини

Перші роки життя дитини повинні проходити у максимальній безпеці для її здоров'я і якості життя. З приходом зими турботливі батьки підходять до процесу вибору зимового ортопедичного взуття для свого малюка. Зимове дитяче ортопедичне взуття буває абсолютно різним. І в величезно нескінчених пропозиціях від виробників і торгових марок так легко розгубитися! Ми розповідаємо про основні правила, які допоможуть Вам купити саму гідну пару дитячого зимового взуття.

Якщо дитина ще не ходить, і передбачається, що свої перші кроки вона зробить взимку, не варто відразу купувати взуття для ходьби, оскільки ніжка зовсім не сформована, м'язи слабкі, і підібрати правильний розмір навряд чи вийде. До того ж ніжка малюка зростає як на дріжджах, тому покупку взуття для ходіння краще придбати трохи пізніше. А на перших порах йому буде досить звичайних хутряних пінеток. Під час прогулянок в колясці малюку буде комфортно в теплих якісних черевичках.

Якщо дитина вже ходить, найкраща покупка буде зимових ортопедичних черевичок з хутром. Варто пам'ятати про те, що правильне формуваннія маленької ніжки і її захист сприяє дитяче ортопедичне взуття. Чому б не подивитися кращі зимові моделі від одного з найбільш визнаних виробників - польський бренд Memo. Натуральна шкіра, хутряна підкладка і задник, захист носка від ударів, відмінно розроблена регулююча застібка - це тільки частина тих плюсів, якими забезпечить малюка дитяче ортопедичне взуття Мемо.

Нехай ця зима стане для дитини великим моментом радості і щастя.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення