095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як встановити корисні звички для сну дитині?

03-04-2017
Автор Оля
Як встановити корисні звички для сну дитині? Babyfoot

Вироблені в дитинстві звички дуже сильно впливають на наше доросле життя. Оскільки сон однаково важливий для будь-якої людини, слід ще з ранніх років привчати дитину вчасно засинати і прокидатися.

Напружений графік роботи батьків, позашкільні заходи і домашні завдання можуть негативно відбитися на розпорядку дня дитини і привести до недостачі сну. Оскільки дитині шкільного віку потрібно близько 9-11 годин сну, батькам варто переглянути денний розпорядок (наскільки це можливо), щоб встигати приділяти достатньо уваги своєму чаду і вчасно відправляти його в ліжко.

Дослідження показали, що недостача сну може вплинути на темперамент, поведінку бадьорість і здатність дитини до навчання. Діти, які не отримують необхідного відпочинку, гірше вправляються з вирішенням завдань і тестів.

Ось як можна розвинути у дитини правильні звички сну:

1. Вечірня рутина. Ванна, улюблена піжама, казка на ніч - це речі, до яких дитина звикає і які робить спочатку із задоволенням, а потім - за звичкою.

2. Гаджети і телевізор. Не користуйтеся ними разом з дитиною принаймні за годину відходу до сну.

3. Кімната і ліжко для сну. Ліжко повинне підходити дитині за ростом. Важливе значення для постави і положення уві сні має подушка. У нашому магазині діти і батьки зможуть підібрати собі ортопедичні подушки бренду QMED, які допоможуть максимально розслабити м'язи.

Переконайтеся, що в квартирі нормальна температура, провітріть кімнату перед сном. Якщо дитина боїться темряви, виберіть нічне освітлення, при якому світло буде тьмяним, наскільки це можливо.

4. Уникайте кофеїну. Чашка кави перед сном - це, безумовно, річ, яка дитині зовсім не потрібна. Кофеїн може також ховатися в інших напоях і продуктах харчування (шоколад).

Одні діти можуть приділяти сну не менше 8 годин і стверджувати, що їм цього цілком достатньо. Іншим потрібно 10 годин і більше. У деяких дітей проблеми зі сном з'являються через гіперактивність, стреси або розвиваються на тлі інших захворювань.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення