095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як запобігти травмам при фізичній активності у дитини?

02-04-2017
Автор Оля
Як запобігти травмам при фізичній активності у дитини? Babyfoot

Для повноцінного розвитку дитині потрібна регулярна активність. Кожні батьки хвилюються про безпеку дитини під час спортивних ігор або вправ. Проте, коли малюк підростає, він починає брати участь у різних гуртках чи секціях, і ми не завжди можемо контролювати його. Оскільки дитина розпочинає фізичну активність ще змалку, саме в цей період потрібно приділяти увагу її безпеці. З чого слід почати?

1. Регулярно відвідуйте свого педіатра. Консультації у лікаря допоможуть переконатися, що малюк не має проблем зі здоров'ям, за які слід переживати. А в разі виникнення тих чи інших захворювань своєчасна реакція допоможе запобігти їх розвитку на ранній стадії.

2. Спостерігайте за тим, з якими дітьми грається малюк. Якщо мова йде про активні фізичні навантаження (наприклад, гра з м'ячем), буде краще, якщо «команда» Вашого чада буде підходити йому за віком і здібностями. Він завжди зможе грати з сильнішою командою, коли підросте. Варто сказати, що спілкування зі старшою за віком дитиною, з якою цікаво проводити час, піде малюкові тільки на користь. Йдеться про ігри, які можуть призвести до травм.

3. Покажіть дитині, чому їй сподобається фізична активність ще у перші роки життя. Коли малюк підросте, у нього вже буде певний «досвід» щодо фізкультури, що, безсумнівно, приведе до позитивних результатів у подальшому. Наприклад, велика кількість мам робить зі своїми малюками вправи з фітболом. Дитина ще з раннього віку зміцнює своє здоров'я і розвивається фізично.

4. Коли дитина підросте, не забувайте про захисні вироби для деяких видів активності, наприклад, налокітники або захисний шолом. Переконайтеся, що велосипед, на якому катається малюк, працює добре і не має пошкоджень.

5. Знайдіть зручне взуття. Навантаження на ноги дитини повинне розподілятися правильно, щоб уникнути деформацій і непотрібних проблем. Широко використовується дитяче ортопедичне взуття. На нашому сайті Ви можете знайти лікувально-профілактичні ортопедичні босоніжки, кросівки, черевики для дітей, які утримують ніжку в правильному положенні і застосовуються при таких деформаціях, як плоскостопість, мозолі, вальгусна деформація, натоптиші, клишоногість.

6. Перевіряйте майданчик, на якому грається дитина. Не дозволяйте гратися, якщо поверхня слизька, або небезпечна для здоров'я малюка (наявність каменів або нерівностей, через які дитина може спіткнутися, ями, сміття і д.п.).

7. Слідкуйте, щоб дитина отримувала достатню кількість вітамінів і кальцію. Нехай у неї завжди буде достатньо енергії для свого розвитку.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення