095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Захворювання ніжок у дитини і ортопедичне взуття?

10-01-2017
Автор Lesia Bratash
Захворювання ніжок у дитини і ортопедичне взуття? Babyfoot

На жаль, безліч дітей у наш час страждають від захворювань ніг. Деякі з них вроджені, але більшість дефектів виникає через неправильний догляду за дитячими стопами і ногами, а також відсутності профілактики подібних проблем.

Дуже сильний вплив на розвиток дитячих ніг має правильне взуття. Відомо, що кілька десятиліть тому в нашій країні і країн-сусідів дитяче взуття більше відповідало стандартам здоров'я. Взуття для дітей мало жорсткий задник, каблук прийнятної висоти і якісну шкіру. Зараз кількість виробників збільшилася в десятки разів, але зате погіршилася якість виробів. Тому батькам не варто економити на таких речах як дитяче взуття. Зазвичай ціна дитячих черевик або сандалей відповідає їх якості. Та й дитині буде комфортніше носити взуття, яке не викликає натирання, дозволяє ніжці дихати і правильно формує положення стопи.

Відмінний вибір більшості батьків - ортопедичне взуття для дітей. Вона дозволить не тільки захистити ніжку від небезпек зовнішнього середовища, а й допоможе запобігти виникненню таких проблем як плоскостопість, косолапість, і інших деформацій. Дитині з подібними проблемами лікувальне взуття просто необхідне, як і консультації у лікаря-ортопеда.

Дитяче ортопедичне взуття високої якості - це взуття польського бренду Мемо на нашому сайті. Ми впевнені, Ви обов’язково оціните асортимент даних товарів і підберете потрібні своєму малюкові.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення