095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Навіщо дитині ортопедичні устілки?

23-11-2016
Автор Lesia Bratash
Навіщо дитині ортопедичні устілки? Babyfoot

Під час розвитку дитини батькам необхідно уважно стежити за ростом її ніжок. Часом ми навіть не здогадуємося, наскільки сильний вплив має правильне положення стоп і формування ніг на весь дитячий організм. Правильна постава, здоровий хребет, хода, рухи. Звичайно, це впливає і на майбутнє малюка. Сутула спина і неправильна хода не викликають впевненості в незнайомій людині. Так, бувають різні випадки, але більшість успішних і впевнених у собі людей стежать за станом свого організму. Так чому б і нам не взяти це на озброєння під час виховання дитини?

Сьогодні мова піде тільки про розвиток дитячих ніг. Підбір правильного дитячого взуття та ортопедичні профілактичні устілки сформують правильне положення ніжки і захистять її від виникнення різних дефектів (особливо плоскостопості). Хорошим прикладом ортопедичних устілок будуть дитячі ортопедичні устілки Kaps Anatomix Kid, які багато батьків придбали на нашому сайті. Вони виготовлені з якісної овечої шкіри, яка відмінно впорається з неприємними запахами і утримає ніжку в правильному положенні.

Ортопедичні устілки потрібні при виникненні і розвитку дефектів. При варусному викривленні п'яти рекомендуємо використовувати сірі ортопедичні устілки Memo, які можна знайти на сайті в каталозі. Вони розроблені для того, щоб формувати правильне положення поперечного та поздовжнього склепіння стоп і добре впораються зі своїм завданням. А при вальгусному викривленні варто звернути увагу на помаранчеві ортопедичні устілки Memo. Вони допоможуть швидше вирішити проблему і не допустити її розвитку.

Наш сайт пропонує великий асортимент ортопедичних устілок. Ви обов'язково знайдете там виріб, що відповідає Вашим потребам.

Турбота про дитяче здоров'я потребує великої праці, але ми впевнені, ви впораєтеся! Щасливе майбутнє наших дітей багато в чому залежить від їх дитинства.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення