095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Заняття балетом для всебічного розвитку дитини!

30-11-2017
Автор Оля
Заняття балетом для всебічного розвитку дитини! Babyfoot

Коли діти починають впевнено пересуватися на ніжках, батьки задумуються над тим, у якому напрямку розвивати своє чадо. Усі хочуть, аби діти виростали здоровими, розумними та чуйними, тому найчастіше переповнені саме мовні і художні класи, спортивні гуртки та секції. На жаль, трапляються випадки, коли через зайві навантаження та ряд додаткових занять маленький школяр перетворюється на втомленого і залежного від обставин дорослого. Варто зазначити, що додаткові заняття для дитини з метою її розвитку – хороша ідея, треба лише навчитися правильно розподіляти час для навчання, розваг та відпочинку.

Якщо уважно придивитися до різноманіття дитячих секцій, можна зробити висновок, що деякі заняття поєднують у собі одразу кілька можливостей для всебічного розвитку. Зокрема, класи балету посприяють психічному та фізичному розвитку дитини.

Можливо, балет асоціюється у когось із жорстоким ставленням, болем у ногах та жахливою конкуренцією. Однак, навіть батьки нерідко вказують на те, наскільки корисним є у дитячому віці балет, аргументуючи це позитивними змінами і гармонійним розвитком своїх маленьких танцюристів.

Здорові ноги і красивий силует

Класи балету поєднують у собі принаймні три дисципліни. Очевидно, на першому місці стоїть мистецтво, адже танці виховують у кожному любов до музики, а також дозволяють краще зрозуміти красу. Наступна дисципліна – спорт. Фізичні зусилля грають важливу роль для балету. Формування правильної постави, робота м’язів, гнучкість і витривалість – невід’ємна складова процесу навчання. Оскільки заняття проводяться у групі, дитині ніколи не буде самотньо. Ще один позитивний момент – на заняттях дитина буде чути термінологію з іноземної мови – переважно французької. Це може посприяти зацікавленню іноземними мовами.

Усі знають про те, що ноги балерин витримують величезні навантаження. Однак, ми не говоримо про дорослих, а дітям дозволять танцювати на пуантах приблизно з 10 років, тож з цього приводу хвилюватися не варто.

Найкращим варіантом буде заохочення дитини танцювати для індивідуального прогресу. Велика частина дітей залишає балетну школу, зате їх красива постава і грація формуються ще з дитячого віку!

В цілому, правильна постава є пріоритетом, над яким треба працювати у балеті. Відбувається розвиток координації, формування і розвиток ніжок. Це також забезпечує профілактику деформацій ніг. Якщо нас цікавить здоров’я маленьких ніжок, варто інвестувати не лише у правильне дитяче взуття, а й у всебічний гармонійний дитячий розвиток.

Вплив балету на здоров'я не обмежується названими перевагами. Під час занять діти практикують запам'ятовування (довгі послідовності кроків) і долають свої слабкі сторони. Балет – це мистецтво, яке формує характер, і з кожною годиною дитина буде відзначати свій прогрес. Заняття дарують красу, розширюють горизонти та дають можливість нових знайомств. А діти, що всебічно розвиваються, роблять щасливими нас, батьків!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення