095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Заняття на фітболі для новонароджених, дошкільнят і майбутніх мам

10-11-2017
Автор Оля
Заняття на фітболі для новонароджених, дошкільнят і майбутніх мам Babyfoot

Фітболи - гімнастичні м'ячі великого розміру практично універсальні для застосування людьми різного віку. Вправи на фітболі входять у тренування пілатесу, йоги, аеробіки, гімнастики для майбутніх мам і маленьких новонароджених крихіток. Гімнастичний м'яч є відмінним допоміжним пристосуванням для силових тренувань. У домашніх умовах займатися з фітболом нескладно і весело.

Перші фітболи з'явилися ще у 50-х роках минулого століття. Ми зобов'язані розробці гімнастичних м'ячів швейцарському фізіотерапевту - Сюзан Кляйнфогельбах. До речі, м'ячі також називають швейцарськими. Спочатку їх використовували в період реабілітації малюків з ДЦП, пізніше - для пацієнтів з травмами опорно-рухового апарату. На сьогоднішній день фітболи також є одним з терапевтичних способів оздоровлення, але при цьому поширилися в області спортивних занять.

Гімнастичні м'ячі для вагітних

У період очікування дитини майбутні мами не перестають стежити за красою тіла, підтримувати оптимальний рівень фізичної активності і здоров'я в цілому. Гімнастика на фітболі для вагітних не тільки посприяє підтримці красивих форм тіла, а й допоможе підготувати організм до майбутніх пологів. М'язи хребта і тазу зміцнюються, знижується напруга з області попереку, покращується кровообіг.

Однак, своє рішення займатися на фітболі потрібно узгодити з лікарем, оскільки існує ряд протипоказань для занять. Займаються після 12 тижня вагітності.

Вправи на фітболі з немовлятами

Займатися з фітболом починають приблизно з другого тижня народження. Перше заняття триває до 5 хвилин. Дитина тренує координацію і вестибулярний апарат, зміцнюються м'язи, тіло розслаблюється. Особливо рекомендують фітболи для занять з крихтами через можливість зняття гіпертонусу м'язів і запобігання коліків.


Заняття з дитиною

Середня тривалість виконання вправ з дитиною - до 30 хвилин. Швейцарські м'ячі є чудовим тренажером для розвитку координації дитини, нормалізації травлення, зміцнення всіх груп м'язів, включаючи важкодоступні. Діти дуже люблять проводити час на фітболах в будь-якому віці, тому батькам не важко зацікавити своє чадо виконувати корисні вправи.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення