095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Заняття спортом після пологів – коли починати?

27-02-2017
Автор Оля
Заняття спортом після пологів – коли починати?  Babyfoot

Початок занять спортом після пологів залежить від того, наскільки активними Ви були до цього.

Якщо Ви робили регулярні фізичні вправи на протязі і до кінця вагітності, а народження дитини пройшло гладко, ви можете виконувати легкі вправи і розтяжку незабаром після народження .

До вправ потрібно підходити повільно та поступово , якщо:

- ваша фізична активність до народження малюка була нерегулярною;

- були ускладнення під час пологів;

- народжували з допомогою кесаревого розтину.

Для початку молодій мамі достатньо буде легких прогулянок з коляскою. У процесі повернення сили, В можете розширити свою рутинну ходьбу, прискорюючи кроки і роблячи прогулянки довшими. Якщо відчуваєте втому, не роздумуйте і йдіть відпочивати.

Універсальний засіб як для майбутніх матусь, так і для жінок після пологів – фітбол. До речі, Ваш малюк також може «тренувати» своє тіло на цьому чудовому спортивному інвентарі. Фітболи не дозволяють перенапружуватись, добре зміцнюють м’язи і підтягують тіло. І Вам, і Вашому малюку заняття з фітболом обов’язково сподобаються.

Якщо під час вагітності Ви відчували тазовий або спинний біль, перш ніж займатися фізичними вправами, поговоріть зі своїм лікарем.

Дотримання здорової, збалансованої дієти і регулярні заняття фізичними вправами, подарує кращий шанс на повернення до здорового ваги після народження дитини. Грудне вигодовування дитини також може допомогти схуднути, якщо Ви їсте здорову їжу і не уникаєте фізичних вправ. Грудне вигодовування спалює до 330 калорій в день .

Пам'ятайте , що Ваше тіло потребує часу , аби оговтатися після пологів. Дайте собі достатньо часу , щоб повернутися в форму, і не впадайте у відчай , якщо вага не падає відразу.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення