095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Зимові ігри з дитиною

26-11-2016
Автор Lesia Bratash
Зимові ігри з дитиною - Babyfoot

Діти дуже люблять зимовий період. Це можливість повірити в казку, насолодитися іграми з друзями. Навіть іграшки не потрібні - їм на зміну приходять сніжки, креативна робота над сніговиком або катання на санчатах. Відпускайте дитину гуляти, коли у неї є бажання, нехай ця зима принесе багато щасливих емоцій.

А зараз ми приділимо більше уваги мамам і татам, адже якщо Ви збираєтеся на прогулянку з малюком, треба бути до неї готовим і знати, як розважити своє чадо. Нагадаємо одну з найважливіших речей - підбір одягу і взуття для зимових ігор. Не потрібно одягати дитину занадто тепло або занадто легко, тому що ці два варіанти однаково шкідливі. Подивіться, що надягаєте на себе і так само чиніть з дитиною. Про добірку хорошою зимового взуття можна розповідати багато, у нас на сайті можна знайти багато цікавих статей на цю тему. Ми коротко нагадаємо, що маленькій дитині потрібне хороше зимове ортопедичне взуття, яке буде правильно формувати його ніжку і захищати її від появи дефектів. Зимове дитяче ортопедичне взуття є на нашому сайті в хорошому асортименті від бренду Memo. Воно забезпечить гарний захист від снігу та води, ударів, сильного ковзання, підійде як для профілактичних цілей, так і для дітей з дефектами ніг.

Придумайте для малюка нестандартне завдання, щоб він запам'ятав прогулянки з батьками надовго. Наприклад, знайти маленький «скарб», який Ви передчасно купите, упакуєте в промокне в непогоду коробку і заховаєте, залишивши дитині підказки до заповітної коробки. Або побудуйте разом замок зі снігу і влаштуйте фотосесію на його тлі.

Будьте уважні до бажань дитини. Розважайтеся разом з нею, адже Ви не тільки батьки, а й друзі! Ось побачите, такі ігри сподобаються маленькому набагато більше, ніж проведений час з гаджетами і комп'ютерними іграми, і він запам'ятає цей казковий час надовго

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення