095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Зимові прогулянки з малюком

18-11-2016
Автор Lesia Bratash
Зимові прогулянки з малюком - Babyfoot

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі повинні бути обов'язковим пунктом в кожному розпорядку дня малюка (звичайно, коли він повністю здоровий). Зима - не виняток. Але для того, щоб зимова прогулянка була в радість, рекомендуємо запам'ятати кілька нескладних правил.

Новонароджену дитину на прогулянку краще не брати, а почекати, поки їй виповниться два тижні і гуляти тільки в тому випадку, якщо на вулиці температура повітря не нижче -5. Якщо дитині не більше місяця, виходити з нею на вулицю в холодну пору року можна при температурі не нижче -10. Ну а після цього періоду - остерігайтеся температури нижче -15.

Не менш важливим є підбір одягу і взуття. До цього питання слід підготуватися ще до початку зими. Якщо мова йде про одяг, потрібно дотримуватися «золотої середини» - маля повинне бути одягнене так, щоб не перегрітися і не замерзнути. Іноді, особливо завдяки порадам бабусь, молода мама думає, що найголовніше в морозну погоду - одягти на дитину максимум теплих речей. Але перегріта дитина - це так погано, як і дитина, яка замерзла. Орієнтуйтеся на те, що Ви одягаєте на себе і з тієї ж точки зору дивіться на гардероб дитини. Не забудьте також про те, що одяг повинен бути комфортним і не сковувати рухів.

Що стосується підбору хорошого зимового взуття, подивіться у блозі статті «На що слід звернути увагу при покупці зимової дитячого ортопедичного взуття?» або «Вибір зимового дитячого взуття для дитини». Велика кількість батьків обирає ордопедичне взуття. Як босоніжки і сандалі так і зимове дитяче ортопедичне взуття захищає ніжку дитини від формування дефектів (наприклад, плоскостопості). Дитяче ортопедичне взуття від Мемо, представлене на нашому сайті, виготовлене з урахуванням європейських стандартів і дуже подобається дітям. Зимові ортопедичні черевики цього виробника захищатимуть дитину від потрапляння води всередину взуття, триматимуть ноги в теплі, дозволяючи їм дихати і допоможуть правильно сформулювати положення ніжок.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення