095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Зимові устілки - затишок і комфорт для ніг в холодний період!

23-11-2017
Автор Оля
Зимові устілки - затишок і комфорт для ніг в холодний період! Babyfoot

З настанням холодів наш гардероб істотно змінюється. Вибору відповідного одягу і взуття на сезон відводиться чимало часу, але зазвичай мерзнуть ноги. Чому б не запобігти такій неприємній ситуації, обравши для себе спеціальні зимові устілки?

Даний вид устілок є перш за все дуже практичною покупкою, для захисту від певних умов навколишнього середовища, більше того, їх гігієнічні властивості приємно радують покупців.

У закритому зимовому взутті може виникнути надмірно тепле середовище, яке призводить до неприємного запаху, пітливості ніг, дискомфорту. Зимові устілки Kaps забезпечують оптимальну циркуляцію повітря всередині взуттєвих виробів, запобігаючи наслідкам, описаним вище. Зверніть увагу на моделі Kaps Wool (контролюють рівень вологості) і Kaps Alu Tech (наявність шару латексної пінки з активованим вугіллям дозволяє боротися з неприємними запахами; найкраще підійдуть до мембранного взуття).

Правильно обрані устілки допоможуть зберегти тепло протягом довгого зимового дня.

З суворими температурами боротимуться устілки Kaps Alu Super, що складаються з трьох шарів: волокна, поелітиленової пінки і алюмінієвої фольги.

Неймовірно теплі устілки Arctic покриті густою щетиною. Теплоту забезпечує м'яка овчина, а протиковзкий шар добре закріплює устілку у взутті. Ще одні устілки з відмінними тепловими властивостями - Kaps Lambswool. 100-відсоткова вовна, мабуть, є одним з найпопулярніших способів для підтримки ніг в теплі. Устілки ідеально ізолюють стопи, запобігаючи переохолодженню.

Kaps Iglo Tech - устілки, покриті велюровим трикотажем, дуже приємні і привабливі на вигляд. Красива пара теплих устілок стане відмінним доповненням до улюбленого мембранного взуття, наприклад.

Поліефірний матеріал високої якості для захисту від холоду і латексні точки проти ковзання - дана конструкція зимових устілок Kaps Filc дає можливість використовувати їх в періоди пізньої осені і зими, для максимального комфорту.

Берегти ноги потрібно протягом усього року, при цьому кожен сезон вимагає від нас конкретних дій. Головне завдання на зимовий період - підтримувати ноги в теплі, але не перестаратися, вибираючи взуття та устілки, які не перешкоджають циркуляції повітря. З цим завданням устілки Kaps допоможуть впоратися на відмінно, сприяючи Вашому активному проведенню часу в насичені зимові дні.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення