095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Зимове дитяче взуття: як зберігати, якщо в квартирі мало місця? Корисні ідеї та фото

28-02-2018
Автор Оля
Зимове дитяче взуття: як зберігати, якщо в квартирі мало місця? Корисні ідеї та фото Babyfoot
Зима закінчується, і зовсім скоро настане час, коли теплі черевики потрібно буде сховати на зберігання. Щоб зберегти зимове дитяче взуття у належному вигляді на наступну зиму, варто добре за ним доглядати.
Якщо для малюків щороку купують нове взуття (через збільшення розміру ніжки), то більш старші діти носять одну пару взуття і пару років. Хочеться, щоб взуття завжди добре виглядало на дитині, навіть якщо воно використовується тривалий час.
У зберіганні взуття є багато нюансів: враховується і матеріал виробу, і місце для зберігання, і температура, і засоби, якими обробляється матеріал. Наприклад, наш інтернет магазин дитячого взуття має вироби не тільки зі шкіряним, але і з нубуковим покриттям, за ними потрібно доглядати зовсім по-іншому.
Ми розділили весь процес підготовки взуття від зберігання до пакування на 3 основних етапи.
Етап 1. Чистка
Деякі користувачі перуть взуття у машинці. Більшості моделей такий варіант не підходить. Для наших клієнтів відзначимо, що взуття Мемо, представлене в каталозі інтернет магазину Babyfoot, не призначене для машинного прання.
Перш ніж чистити або мити взуття, витягніть устілки, зніміть шнурки. За цими аксесуарами потрібно паралельно доглядати, окремо від взуття. Можливо, в кінці зими ви відзначите, що їх потрібно замінити, тоді варто це зробити саме зараз. Шнурки в хорошому стані виперіть. За устілками, в тому числі ортопедичними, доглядають залежно від видів матеріалу виробів. Головні моменти: не періть ортопедичні устілки в машинці, під проточною водою і не наносьте на них агресивні миючі засоби.
Поверхню взуття протріть вологою серветкою або тканиною, щоб зняти пил чи забруднення (замшу і нубук мочити водою не можна!). Сильний бруд на поверхні взуття можна легенько потерти зубною щіткою. Це добре працює, особливо з кросівками, їх поверхню іноді важко ідеально очистити тканиною.
Якщо дитина часто гуляє взимку і ви помічаєте на взутті сольові плями - видаляйте їх відразу. Є спеціальні засоби для цього.
Замша
Почистіть верх замшевих черевиків спеціально призначеною для цього губкою і очищувачем у вигляді пінки. Є крепові щітки для замші - з їх допомогою легко усунути жирові плями.
Нубук
Вироби з нубуку дуже ніжні і доглядати за ними потрібно акуратно. Невеликі забруднення видаляє ластик для нубукового взуття. Є спеціальні засоби спеціально для цього матеріалу, вони стануть в нагоді, якщо на чобітках є плями.
Після вологого чищення взуття, шнурки і устілки потрібно добре просушити. Поставте їх подалі від обігрівальних приладів та прямих сонячних променів, сушіть вироби при кімнатній температурі. Це може зайняти до 24 годин, зате ви збережете взуття в хорошому стані.
Якщо взуття має пошкодження або дефекти, найкраще віднести його в майстерню відразу, аби не турбуватися про це в наступному році.
Етап 2. Підготовка до зберігання
На сухе чисте шкіряне взуття нанесіть крем. Колір крему повинен відповідати кольору взуття. Для яскравих кольорів у взутті використовуйте безбарвний крем. Чорні чобітки ним краще не змащувати - вироби можуть стати тьмяними.
Для замші і нубуку є спеціальні засоби-розпилювачі.
Щоб зимові черевики зберегли свою форму, набийте їх м'яким папером або купіть спеціальні вставки-колодки.
Етап 3. Зберігання
Поради:
Зберігайте взуття подалі від батарей і обігрівальних приладів
Коли відправляєте взуття на зберігання, застебніть на ньому всі блискавки і застібки

Одну пару відокремлюйте від іншої. Можна уявити, що трапиться з дитячими черевичками з м'якої шкіри або лаку, якщо вони будуть неохайно втиснуті під взуття з гострими підборами.

Перед тим, як покласти взуття в коробку, потрібно відокремити один черевичок від іншого невеликим відрізком тканини. Якщо трапилося так, що ви зберігаєте кілька виробів в одній коробці, найкраще обернути тканиною кожен з них - для захисту від ушкоджень.
Зимові черевички з хутром захищайте від молі - використовуйте для цього спеціальні таблетки або інші засоби.

Ідеї для зберігання взуття

В коробці

Дуже простий та зручний спосіб для зберігання будь-якого взуття. Якщо ви збираєте в одному місці дуже багато коробок з-під взуття, можна повісити на них невеликі ярлички або зробити написи на кожній коробці: вказати користувача і розмір.

Запропонуйте дитині допомогти упакувати взуття, нехай вона чи він сам зробить напис, наклеїть на коробки улюблені наклейки або стікери. Можливо, для більшості дорослих це не настільки важливо, а діти дуже люблять прикрашати речі і всіляко експериментувати, навіть з коробками з-під взуття. Плюс - дитина полюбить догляд за взуттям, і буде підходити до нього з відповідальністю.


Коли в квартирі або будинку не дуже багато місця, коробки найчастіше зберігають під ліжком:

Можна розставити улюблені пари черевиків під ліжко, навіть не використовуючи коробку
У записнику або контейнері

Є органайзери і контейнери з різних матеріалів і розмірів, але не рекомендується зберігати зимові вироби в повністю вакуумних коробках, щоби в них не завелися пліснява або грибок. З цієї причини не радять поміщати вироби в закриті пакети із пластику. Можливо, у вас збереглися невеликі подушечки, які вбирають вологу - помістіть їх в коробку.


Гарна ідея - наклеїти зображення взуття на контейнер
У валізі

Не збираєтеся в подорож найближчим часом? Деякі користувачі успішно зберігають в валізах взуття. Його теж легко заховати в шафу або під ліжко.

"Ретро" варіант з валізою
Зберігайте дитяче взуття подалі від прямих сонячних променів в місцях, де немає різких температурних коливань.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення