095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Зимове ортопедичне взуття для дітей

19-10-2015
Автор Lesia Bratash
Зимняя ортопедическая обувь для детей

Холодна погода не повинна бути причиною для припинення прогулянок або інших форм активного відпочинку. Проте це час, коли потрібно подбати про правильне вбрання для себе і своїх дітей. Зимові черевики для дітей повинні бути теплими, водонепроникними, вітрозахисними. Необхідною умовою є правильне дренування вологи зсередини взуття, щоб забезпечити ногам належну вентиляцію і захист від шкідливого впливу перегріву або обмороження. У нашому каталозі доступні дитячі зимові ортопедичні черевики для прогулянок на відкритому повітрі взимку. Наш вибір дозволяє маленьким дітям залишатися з сухими ногами, навіть граючи на товстому шарі снігу, після безтурботних веселощів і диких забав на білому пуху.

Зимові черевики для дітей - вибір відповідного взуття на зиму?

При покупці зимового ортопедичного взуття для дітей потрібно взяти до уваги деякі важливі рішення, мова йде не тільки про моду або типи взуття. Маленька дитина не завжди в змозі сказати нам, чи взуття підходить за розміром, чи зручно їй у ньому. Невідповідність взуття не тільки може зіпсувати дитині забави на снігу, а й викликати різні види захворювань. Дізнайтеся, з якого матеріалу повинне бути взуття для дітей? Як відрегулювати розмір взуття до ноги зростаючої дитини? Яку форму повинне мати зимове ортопедичне взуття для дітей, щоб бути зручним і безпечним?

Дитяче ортопедичне взуття на зиму повинно бути обране з особливою ретельністю. Для правильного розвитку ніг дитини треба забезпечити їм належний простір. Дитячі ноги не можуть бути занадто сильно стиснуті. Тоді вони адаптуються до форми черевика, що може викликати різні проблеми зі здоров'ям. Ніжки дітей ростуть дуже швидко. Протягом перших двох років до 2 см в рік і до 13 років, 1,5 см в рік. Змінюють свою форму і розвиваються м'язи, склепіння стопи і кістки. Ортопедичні зимові черевики Memo Aspen, виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням інноваційних технологій, можуть допомогти вирішити ваші проблеми при покупці якісного взуття.

Як вибрати правильний розмір при покупці зимового ортопедичного взуття для дітей?

Дослідження показує, що у дітей молодшого віку нервові закінчення в повному обсязі розроблені, тому малюки не в змозі визначити, чи є черевик хороший за розміром. Вибираючи розмір взуття, Ви повинні пам'ятати, що в ньому має бути запас, а під час носіння треба перевіряти, чи не є зимове взуття занадто малим. Правила для вибору розміру прості. Найкращий варіант при покупці нової пари взуття, залишити 1,5 см вільного простору між кінцем черевика і кінчиками пальців дитини. Таким чином, 0,5 см відведено на вільне розширення стопи при ходьбі, близько 0,8 см дозволяє нозі рости, а решта 0,3 см заповнені простором для пальців. Для того, щоб правильно вибрати взуття, найкраще виміряти ногу дитини, коли вона знаходиться на одному місці. Можна перемалювати ногу, потім вирізати зразок, і прикладати до устілки взуття. Хорошим методом - безпосередньо ставати на устілку для взуття. Це дозволяє точно визначити, скільки місця займе нога малюка.

Яку форму повинне мати зимове ортопедичне взуття для дітей?

На додаток до розміру ключовим є форма черевика і здатність відповідати нозі дитини. Ефективним є використання регульованої системи кріплення. Дуже важлива також підошва, яка захистить ноги дитини від ковзання, а її висота повинна забезпечувати адекватний розподіл стопи так, щоб тиск під час ходьби було рівномірним по всій поверхні. Експерти також радять спеціальну підтримку склепіння стопи - тієї частини, яка найкраще розвивається природно. Взуття на зиму для дітей повинне також мати спеціальні ортопедичні устілки, які зменшують удари, щоб дитина могла вільно гратися, не побоюючись пошкодження.

З яких матеріалів повинні бути виготовлені ортопедичні зимові черевики для дітей?

Повноту свободи і комфорту в зимові місяці також повинні забезпечити високоякісні матеріали. Дитяче зимове взуття повинне бути легким і гнучким. Належна вентиляція є ключовою запорукою здоров'я - щоб уникнути застуди або інших хвороб ніг - в зв'язку із закупоркою виділеного тепла. Зимовим чоботам потрібен відповідний відпочинок. Пам'ятаємо про те, щоб будучи у приміщенні, дитина не носила зимові чоботи - спітнілі ноги швидко замерзають після виходу на вулицю. Дитяче ортопедичне взуття повинне бути виготовлене з матеріалу, який забезпечує водонепроникність. Водонепроникний матеріал AquaStop забезпечує приплив повітря, і зовні непроникний для вологи.

Вибір зимового взуття для дітей не повинен бути важким і складним. Маючи на увазі ці кілька принципів, ви забезпечите безпеку і комфорт вашій дитині. Зима - дуже приємна пора року для дітей. Краще використовувати її, щоб весело провести час, ніж лікувати застуду і травми.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення