095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Вже багато років, магазин дитячого ортопедичного взуття "Babyfoot" веде успішну торгову діяльність в Україні. Чому успішну? Адже дитяче ортопедичне взуття торгової марки "Memo" приємно порадувала вже не одного малюка і його батьків. Тому свідченням є постійні відгуки вдячних покупців, які дбають про здоров'я ніжок своїх дітей, завдяки унікальному лікувально-профілактичному взутті "Меmо".

Але це ще не все. Тепер наш Інтернет-магазин здійснює доставку ортопедичного взуття до Молдови, і радує покупців з Молдови, які здійснили покупку дитячого ортопедичного взуття "Меmo". Клієнти з Молдови кажуть, що їх приємно порадував особливий дизайн взуття, адже зазвичай саме за його відсутності або недопрацювання малюки не завжди хочуть носити дитяче ортопедичне взуття. Погодьтеся, в 3-5 річному віці важко пояснити дитині про користь ортопедичного взуття, і що не в дизайні або кольорах справа.

Тому наші покупці з Молдови вибрали саме дитяче ортопедичне взуття "Меmo", яке задовольняє як їх, так і малюка. Крім цього, приємно порадувала ціна, що підтверджує якість дитячого ортопедичного взуття і має характеристики європейських стандартів: діагностична легка підошва з каучуку, високий і твердий задник з фіксацією стопи, супінатор, каблук Томаса, зручні липучки тощо.

А завдяки відкриттю відділень Нової Пошти у Кишиневі і інших містах, доставка в Молдову не тільки швидка але і дешева в порівнянні з іншими перевізниками.

Як бачите, купити в Молдові дитяче ортопедичне взуття "Memo" від нашого Інтернет магазину "Babyfoot" можливо, а також у нас на постійній основі працює доставка в Молдову з України. Про всі механізми надходження в Молдову замовлення, покупець буде проінформований кваліфікованим інтернет консультантом магазину дитячих ортопедичних виробів "Babyfoot", який не лише надасть вичерпну інформацію про товар, але і підкаже як правильно вимірювати дитячу ніжку для визначення розміру ортопедичного взуття.

Купуйте взуття "Memo" від Інтернет-магазину "Babyfoot" і дбайте про здоров'я Вашого малюка де б Ви не були, навіть у Молдові. Разом з "Babyfoot" - відсутні кордони!