095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Самоклеючі п'яткові накладки. Захист від мозолів Kaps Back Heel Cushions

kaps logo
171 грн
504441
+

Міжнародна доставка

Реальна наявність товару

Чесні ціни на товар

Будь-які способи оплати

100% гарантія якості

Повернення на протязі 14 днів

  • Знайшли дешевше?

Kaps Back Heel - Захищає та амортизує. Самоклеючі п'яткові накладки на задню частину взуття, покриті ніжною тканиною. Запобігає переміщенню п'яти у взутті та захищає від мозолів і натирань, та додатково амортизує п’ятку. У поєднанні з підкладкою, вони також пом'якшують мікроудари, що утворюються під час ходьби, і покращують комфорт носіння взуття. Спеціальний клейовий шар на нижній частині запобігає зміщенню подушечки у взутті. Універсальний розмір.

Kaps - польський бренд, який спеціалізується на створенні високоякісної продукції для догляду, обробки та чищення взуття найрізноманітніших типів матеріалів, зручних взуттєвих вставок, шнурків, аксесуарів для взуттєвих виробів.

У процес розробки виробів і їх впровадження залучені талановиті, молоді технологи і дизайнери, які підтримують досвід визнаних дослідних установ.

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща
Дуже потрібна річ, коли взуття натирає в п'яту. Після першого використання, хотілося побільше ходити в улюблених черевичках. До того я не могла в них довго ходити, взуття сильно натирало в п'яті. Великий клейкий шар допомагає надійно зафіксувати у взутті. Жалію лише тим, чому я раніше не знала про існування таких комфортних засобів для взуття. РЕКОМЕНДУЮ усім в кого натирає взуття. Не пожалієте!!!
Написати відгук