Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml

Восковий засіб Kaps Counter Wax для відновлення краю взуття, підборів та підошви. Ідеально покриває будь-які подряпини та кольорові дефекти, залишає тривалий ефект.

Counter Wax має високі властивості покриття та чудовий блиск.

Спосіб застосування:

Перед використанням струсіть контейнер. Нанесіть засіб аплікатором на очищене та сухе місце, що потребує відновлення. Залиште висихати. При необхідності нанесіть другий шар. Після закінчення процедури промийте губку під проточною водою.

Доступні кольори:

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща

Не знайдено дописів

 
415035
107 грн
В наявності
Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 100.Neutral, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 101.White, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 106.Dark Brown, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 112.Red, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 114.Light Gray, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 118.Black, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 130.Beige, image Засіб для відновлення каблуків та країв взуття Kaps Contour Wax 75 ml, Колір: 139.Middle Brown, image
+
 
Задати питання

Міжнародна доставка

Реальна наявність товару

Чесні ціни на товар

Будь-які способи оплати

100% гарантія якості

Повернення на протязі 14 днів

  • Знайшли дешевше?
Можливо, вас зацікавить
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку