095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Спортивні устілки для бігу Kaps Running

kaps logo
348 грн
10053
+

Міжнародна доставка

Реальна наявність товару

Чесні ціни на товар

Будь-які способи оплати

100% гарантія якості

Повернення на протязі 14 днів

  • Знайшли дешевше?

Спортивні устілки Kaps Running забезпечують Вашим ногам максимум комфорту під час бігу. Допомагають зменшити навантаження на стопи, відчути легкість після довготривалих тренувань, та пробігти більшу дистанцію.

Використання устілок Kaps Running дозволяє забезпечити правильну стабілізацію стоп у взутті, захист від травм і мікроударів, а також посприяти збільшенню продуктивності під час занять. Устілки дарують додатковий комфорт і легкість, зберігаючи ваші ноги в сухості.

Спортивна лінія Kaps - це спеціальна колекція устілок, присвячена таким видам спорту, як велосипедний спорт, футбол, спорт в приміщенні, теніс, трекінг та інгші.

Особливості спортивних устілок для бігу Kaps Running:

  • Захищають ноги від натирань;
  • Посилюють енергію руху;
  • Забезпечують стабілізацію стоп;
  • Дихають;
  • Комфортні, еластичні та антибактеріальні.

Kaps - польський бренд, який спеціалізується на створенні високоякісної продукції для догляду, обробки та чищення взуття найрізноманітніших типів матеріалів, зручних взуттєвих вставок, шнурків, аксесуарів для взуттєвих виробів.

У процес розробки виробів і їх впровадження залучені талановиті, молоді технологи і дизайнери, які підтримують досвід визнаних дослідних установ.

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща

Не знайдено дописів

Написати відгук