095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Устілки із піною з пам'яттю (Memory Foam) Kaps Sensero

kaps logo
160 грн
10056
+

Міжнародна доставка

Реальна наявність товару

Чесні ціни на товар

Будь-які способи оплати

100% гарантія якості

Повернення на протязі 14 днів

  • Знайшли дешевше?

Устілки Kaps Sensero - неймовірно легкі, створені з дуже гнучкої піни з пам'яттю “Memory Foam”, ідеально відповідають формі вашої ноги. Вони забезпечують максимум комфорту під час руху або бігу. Відмінно пропускають повітря, дарують відчуття м'якості. Використовуються зі спортивним та щоденним взуттям.

Піна з пам’яттю повністю підлаштовується до форми стопи. Нога легко опускається в піну “Memory Foam” і підтримується одночасно.

Стабільна нижня частина устілки PU забезпечує додаткову фіксацію у взутті.

Спеціально рекомендується для всіх видів спорту та щоденного взуття. Особливо рекомендуются для умов, в яких ноги піддаються впливу високих навантажень, для осіб котрі довго стоять на ногах та багато ходять.

Kaps - це Польський бренд, який спеціалізується на створенні високоякісної продукції, устілок для комфорту у взутті, догляду, обробки та чищення взуття найрізноманітніших типів видів, шнурків, аксесуарів для взуттєвих виробів.

У процес розробки виробів і їх впровадження у виробництво залучені талановиті, молоді технологи і дизайнери, які підтримують досвід визнаних дослідних установ.

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща
Классные стельки. Очень мягко и комфортно!
Стельки хорошие, то что искала
Написати відгук