Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml

Фарба для замші та нубуку Suede Dye допоможе змінити колір бажаних виробів від світлого до темнішого. При фарбуванні можна досягти чудового ефекту, не турбуючись про те, що барвник проникне в інші частини взуття. Фарба надає шкірі глибокого кольору.

Спосіб застосування:

  • Видаліть бруд та пил з вашого взуття.
  • Струсніть пляшку, нанесіть невелику кількість фарби на поверхню виробу.
  • Якщо необхідно, після нанесення першого шару можна нанести другий. Однак слід почекати 2- 3 хвилини, аби фарба першого шару встигла підсохнути.
  • Залиште взуття просохнути на 12 годин у сухому місці.
  • Після фарбування обережно наполіруйте.

Доступні кольори:

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща
Краска понравилась, красить легко, хорошо наносится и закрашывает. За пол часа покрасил две пары сапог. Из недостатков можно назвать неприятный запах, приходилось открывать окна.
 
415044
112 грн
В наявності
Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 102.Dark Lilac, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 106.Dark Brown, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 108.Ochre, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 111.Bordeaux, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 112.Red, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 114.Light Gray, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 117.Navy Blue, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 118.Black, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 129.Light Brown, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 130.Beige, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 134.Olive Green, image Фарба для замші та нубуку Kaps Suede Dye 50 ml, Колір: 160.Pink, image
+
Задати питання

Міжнародна доставка

Реальна наявність товару

Чесні ціни на товар

Будь-які способи оплати

100% гарантія якості

Повернення на протязі 14 днів

  • Знайшли дешевше?
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку