095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фільтри товарів Фільтри товарів

Кросівки

Ортопедичні кросівки для дітей Memo

Дитячі ортопедичні кросівки – це не данина моді і часу, а надійний і ефективний помічник для корекції і формування правильної стопи малюка. З давніх часів спорт – запорука здоров'я і благополуччя людини. Тому ортопедичні кросівки є саме тим способом на шляху до його досягнення.

Але повернемося до сучасності, в якій дитячі ортопедичні кросівки застосовують при таких захворювання стопи як плоскостопість, вальгусна деформація, вони служать профілактикою мозолів і натоптишів. І найголовніше, дитяче ортопедичне взуття краще всього носити при тих чи інших порушеннях постави. Адже цей ефект досягається завдяки правильному положенні стопи під час руху.

Рух – це життя, а життя – це рух. І для того, щоб у Вашого малюка воно було правильним, купуйте дитячі ортопедичні кросівки Memo Polo (Мемо Поло) в магазині Babyfoot. У нас великий асортимент ортопедичних кросівок, якість яких підтверджена європейським виробником.

Одягайте ортопедичні кросівки Memo Polo (Мемо Поло) на свого малюка, а вони подбають про здоров'я його ніжок з дитинства!

Огляди

Нове повідомлення