Доставка по всьому світу

Унікальне лікувально-профілактичне взуття Memo придбало велику популярність серед покупців не тільки України, але й інших країн світу. Мінськ, Рига, Вільнюс, Таллінн, Тбілісі, Єреван, Астана, Єрусалим і це тільки початок!

Також ми регулярно здійснюємо доставки для клієнтів із Молдови через відділення Нової Пошти у місто Кишинів. Доставка товару у такий спосіб, дешевша та швидша порівнянні з іншими компаніями, що займаються перевезеннями.

Нагадаємо, що серед характеристик дитячого ортопедичного взуття «Memo», які слід відзначити, є: різноманітний сучасний дизайн, каблук Томаса, зручні коригувальні стопу ортопедичні устілки, підошва з каучуку, високий задник, що в цілому здійснюють сприятливий вплив на стопу, і поставу Вашої дитини. А якість дитячого ортопедичного взуття «Memo» відповідає європейським стандартам.

Зимовий варіант ортопедичного взуття Memo з хутром, літні – зручні ортопедичні босоніжки та сандалі, в період навчання, шкільні туфлі або легкі кросівки. Нова колекція лімітованої серії ортопедичних босоніжок «Memo» у вигляді тваринок, з коалою, кенгуру або зайчиком.

Ми здійснюємо доставку у різні країни: Білорусь, Латвія, Литва, Естонія, Грузія, Вірменія, Казахстан, Ізраїль. А також і в їх столиці: Мінськ, Рига, Вільнюс, Таллінн, Тбілісі, Єреван, Астана, Єрусалим.

Кваліфікований інтернет-консультант зв'яжеться з Вами, як тільки буде зроблений запит на купівлю дитячого ортопедичного взуття «Memo» за нижче поданою формою. Він надасть повну інформацію про механізми надходження посилки у місто Вашої країни.