095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Яскраві черевички Bella та Nodi - для маленьких ніжок

03-04-2018
Автор Lesia Bratash

В березні 2018 року серія Mеmo Baby поповнилася новими черевичками. Бренд представив чотири пари дитячих черевиків для перших кроків дитини. Взуття виготовлене з м'якої козячої шкіри, верх наповнили пінкою, аби запобігти натиранню чутливих областей ніг. Всі моделі мають твердий задник, тому ніжки знаходяться у правильному положенні під час активних рухів.

Черевики Baby виконують профілактичну функцію, вони не мають запатентованої діагностичної підошви Мемо. Моделі представлені в розмірах від 19 до 21. Щоб вибрати потрібний розмір, користуються розмірною таблицею бренду. Коли малюк виростає з 21-го розміру, батьки купують черевички інших колекцій Мемо, вже з діагностичною підошвою.

Bella - дитячі ортопедичні черевики для дівчаток. Вони прикрашені акуратними квітками і невеликою вставкою з квітковим принтом, мають цікавий дизайн і яскравий вигляд. Для маленьких крихіток взуття створене у двох моделях – рожеві Bella 1JB та золотисті Bella 3FD. Вони відрізняються міцністю і делікатністю, тому стануть відмінним варіантом для щоденних прогулянок.

Memo Bella 3FDMemo Bella 1JB

Nodi - шкіряні черевики для хлопчиків, верх - нубуковой. Відмінно сидять на ніжках завдяки міцним липучкам. Nodi 1BE - модель коричневого кольору з жовтими невеликими елементами. Nodi 1DA - синя модель з білими вставками.

Memo Nodi 1DAMemo Nodi 1BE

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення