095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

New! Mammal Collection - Ортопедичні босоніжки для дітей: Bunny, Kangaroo, Koala

09-12-2016
Автор Lesia Bratash
New! Mammal Collection - Ортопедичні босоніжки для дітей: Bunny, Kangaroo, Koala

Kobi Levi Shoe DesignerMammal Collection - це три абсолютно нові моделі ортопедичних босоніжок, натхненні фігурами тварин, представляють унікальний дизайн, зберігаючи при цьому профілактичні властивості, завдяки яким взуття Memo відоме і цінується у всьому світі – діагностична підошва, каблук Томаса.

Кобі Леві – Дизайнер світового класу, з-під руки якого вийшли ескізи унікальних моделей Mammal Collection.

У взутті дизайну Кобі Леві до сих пір, можна було захоплюватися знаменитостями на червоних килимових доріжках, такими як: Леді Гага, Вупі Голдберг, Ферджі і багатьох інших знаменитостей. Журнал Vogue Italia визнав Кобі генієм і незвичайним творчим талантом.Кобі про Mammal Collection: “Я дуже зрадів, коли бренд MEMO зв'язався зі мною для того, щоб спроектувати взуття для дітей. Мені це сподобалося. Коли тільки я дізнався, що це профілактичне взуття з ортопедичними характеристиками, то ще більше хотів займатися. Я бачив дітей і їх реакцію під час моїх виставок, як зачаровані вони були моїми ескізами, в яких одразу розпізнавали звіряток. Тому я вирішив, що це шанс зробити щось саме для них. Натхнення завжди черпав від тварин, зараз і тоді коли я був дитиною, тому мені здалося природним, спроектувати босоніжки схожими на звіряток. Хороший акцент на звіряток інтегрований лініями на сандалях. Сподіваюся, що моє взуття сподобається дітям, і вони будуть носити його із задоволенням."

Memo Bunny - Дитячі ортопедичні босоніжки. Limited Edition

Memo Kangaroo - Дитячі ортопедичні босоніжки. Limited Edition

Memo Koala - Дитячі ортопедичні босоніжки. Limited Edition

Mammal Collection - це унікальне взуття, а також нова кольорова упаковка. Memo Bunny, Koala, Kangaroo доступні тільки в офіційних магазинах Memo як роздрібних, так і в інтернет магазині Babyfoot.


Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення