095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Нова Колекція - Urban Classic Дитячі ортопедичні кросівки, розмір з 26 по 38

23-10-2017
Автор Lesia Bratash
Нова Колекція - Urban Classic Дитячі ортопедичні кросівки, розмір з 26 по 38

Urban Classic - поєднання комфорту і стилю міського взуття.

Memo офіційно представляє свою нову міську класичну колекцію взуття! Ортопедичні кросівки Urban Classic - це взуття, яке можна використовувати щодня, а також в якості доповнення до цікавого наряду. Кросівки цієї колекції стануть відмінним завершенням до цікавого образу. Представляємо деякі відмінні риси міського класика.

Взуття колекції Urban Classic - це єдині кросівки, представлені на ринку, які мають каблук Томаса, а значить, таке взуття буде відмінно підтримувати ніжки Вашої дитини під час активності. Вперше бренд використав в своїх моделях блискавки - зручний варіант для дитини.

Для того, щоб дитина і батьки були повністю задоволені новою моделлю взуття, воно повинна відповідати кращим критеріям відбору, забезпечувати максимум зручності при ходьбі, а також відрізнятися цікавим дизайнерським рішенням.


Urban Classic - це унікальне поєднання важливих рішень, які впливають на здоров'я і комфорт дитини, при цьому не втрачаючи жодної деталі при опрацюванні дизайну виробів. Три основні моделі доступні для хлопчиків і дівчаток в розмірах 26-38.

Кросівки - це актуальне і широко використовуване взуття, завдяки якому можна не тільки доповнити індивідуальний стиль, а й посприяти правильному розвитку стоп Вашої дитини.

Оцініть нову колекцію бренду разом зі своєю дитиною! Виберіть свою пару кросівок, які поєднують у собі класичний дизайн і профілактичні властивості.

Memo New York 1BE Сірі - Ортопедичні кросівки для дівчаток (р.26-38) - Urban Classic

Memo New York 1BE Сірі - Ортопедичні кросівки для дівчаток (р.26-38) - Urban Classic

Memo New York 1DA Сині - Ортопедичні кросівки для дітей (р.26-38) - Urban Classic

Memo New York 3LA Чорні - Ортопедичні кросівки для дітей (р.26-38) - Urban Classic

Коментарі

Чудово!!! Новинка від Мемо, давно хотіли чогось цікавішого. Обов'язково спробуємо.
Нове повідомлення