095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Новинка! Зимние ортопедические кроссовки для детей Memo Polo Winter

01-11-2016
Автор Lesia Bratash
Новинка! Зимние ортопедические кроссовки для детей Memo Polo Winter

З приходом зимового часу все частіше хочеться затишку і тепла. Але самим маленьким діткам в той час не до спокою, оскільки на дворі йде сніг, яким вони не можуть натішитися. І головне завдання, яке стоїть перед батьками - це якісне і непромокаюче взуття для їх дитини.

А що ж робити, якщо Ваша дитина повинна носить ортопедичне взуття? Повірте, для цього теж є рішення. Це нова зимова ортопедичне колекція взуття Memo Aspen для дітей.

Завдяки тому, що дитяче ортопедичне взуття Memo придбало настільки надзвичайну популярність, то крім ортопедичних сандалів, кросівок і черевиків, з'явилася зимова модель - дитяче ортопедичне взуття Memo Polo. Вона настільки практична, що дозволяє реалізувати одночасно дві функції: 1) профілактику і корекцію різих захворювань стоп; 2) утримує тепло і не пропускає вологу. Крім цього, зимове ортопедичне взуття для дітей Memo Polo має різний дизайн, каблук Томаса, м'яку хутряну підкладку, зручно не слизьку підошву, підходить для щоденного використання, виготовлене з якісної натуральної шкіри і в цілому виглядає дуже елегантно. Зауважимо, що Ваша дитина буде залишатися в полі видимості і безпеки, навіть в нічний час, оскільки зимове ортопедичне взуття для дітей Memo Polo має липучки з відбивачами.

Купити зимове ортопедичне взуття для дітей Memo Polo можна в нашому Інтернет-магазині "Babyfoot" за доступною ціною. В наявності є різні розміри до 36. Чого не скажеш про моделі ортопедичного взуття Memo Aspen, яке йде тільки до 34-го розміру. З ортопедичним взуттям Memo Polo вашій дитині не страшні ніякі морози!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення