Ортопедичні устілки для дітей

Ортопедичні устілки для дітей

Ортопедичні устілки для дітей – призначені для підтримки дитячих ніжок, лікуванні та профілактиці дитячої плоскостопості і корекції дефектів стопи, як вальгусної та і варусної.

Усі моделі дитячих устілок представлені в каталозі інтернет магазину Babyfoot двома відомими польськими брендами - Kaps і Memo. Продукція цих компаній відрізняється відповідальним підходом експертів при розробці кожної моделі, довговічністю і високою якістю виробів.

Завдяки використанню устілок Kaps можна захистити дитячі ніжки від ударних навантажень, що виникають при пересуванні. Можливість стабілізації ніг у взутті і високі гігієнічні властивості - безперечні переваги виробів.

Поверхня продуктів Kaps покрита натуральною овечою шкірою, що робить устілки дихаючими і дозволяє їм вбирати надлишки вологи. Проблему неприємного запаху у взутті допоможуть вирішити моделі зі спіненим латексом з додаванням активованого вугілля.

Ортопедичні устілки Memo використовуються разом зі взуттям названого бренду. Антіварусні (варусні) сірі і помаранчеві антивальгусні (вальгусні) устілки забезпечують підтримку дитячої стопи в анатомічно правильному положенні, сприяючи їх здоровому формуванню.

Ортопедичне взуття Мемо має діагностичну підошву, розділену на 6 зон. Поступове стирання конкретної зони під час використання взуття вказує, у якому кольорі варто купити ортопедичні устілки Memo (а також дозволяє переконатися у здоровому стані ніжок дитини, коли профілактичне взуття Memo використовується без додаткових вставок).

Щоб купити дитячі ортопедичні устілки, які принесуть максимальну ефективність дитині, потрібно максимально уважно орієнтуватися на характеристики кожної моделі, визначити правильно розмір для правильного використання.

Сортувати за:
Популярні
24
     
Kaps Relax Kids - Дитячі ортопедичні устілки
Зберегти 20%
   
198 грн
Promotion
158 грн Ви економите: 40 грн
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Kaps Ortica - Дитячі ортопедичні напівустілки
Зберегти 20%
   
246 грн
Promotion
197 грн Ви економите: 49 грн
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Kaps Apoyo Kids - Ортопедичні устілки для дітей
Зберегти 20%
   
270 грн
Promotion
216 грн Ви економите: 54 грн
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Ортопедичні устілки для дітей Medo Spanntec
Зберегти 30%
   
1 012 грн
Promotion
708 грн Ви економите: 304 грн
Бренд, виробникMedo Країна виробникНімеччина
Ортопедичні устілки для дітей Medo Memopur
Зберегти 30%
   
1 011 грн
Promotion
708 грн Ви економите: 303 грн
Бренд, виробникMedo Країна виробникНімеччина
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 139грн
  • 1012грн