095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фільтри товарів Фільтри товарів

Черевички

Дитячі ортопедичні черевички Memo

Дитячі ортопедичні черевики повинні бути виготовлені з натурального матеріалу – шкіри, мати високий задник, супінатор і гнучку гумову підошву, яка перешкоджає ковзанню. Саме цими моментами не слід нехтувати, вибираючи дитяче ортопедичне взуття.

Дуже важливо, підбираючи демісезонні дитячі ортопедичні черевики, правильно визначити їх розмір. Адже взуття не повинне ковзати на ніжкках Вашого малюка або, навпаки - бути тісним. Це може розвинути неправильне формування стопи, замість її корекції.

Також варто зауважити, що ортопедичні черевички для дітей підбираються індивідуально для кожної дитини, враховуючи різні анатомічні особливості стопи. Тому не можна доношувати взуття за кимось. Тим більше, продовжувати носіння черевиків, у яких деформувався задник або носок. Краще купити нові, запобігши розвиток плоскостопості у дитини.

Купуйте дитячі ортопедичні черевики на сезон весна/осінь і піклуйтеся про ніжки свого малюка в будь-який час року. В наявності нашого Інтернет-магазину взуття не тільки різного кольору, але і прикрашене по периметру вставками і малюнками. Вони вдало доповнюють елегантність колекції дитячих ортопедичних черевичок.

Огляди

Нове повідомлення