095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедична подушка для сидіння Qmed Seat Cushion

qmed
Зв'яжіться з нами за ціною
  • Знайшли дешевше?

Ортопедична подушка для сидіння Qmed Seat Cushion ідеально підходить для тих, хто шукає комфорт і правильне положення тіла під час сидіння. Адаптація до ваги користувача піни з пам'яттю (Memory Foam) дозволяє зайняти правильне положення і рівномірний розподіл ваги тіла. В результаті, хребет розвантажується, що знижує відчуття втоми під час сидіння.

Анатомічна форма подушки для сидіння Qmed Seat Cushion стабілізує правильний вигин попереку. Спеціальний фіксуючий ремінь забезпечує індивідуальне позиціонування і кріплення до сидіння. Протиковзка нижня поверхня робить подушку Qmed Seat Cushion безпечною і комфортною.

Ортопедична подушка універсальна із-за своєї гнучкості і здатності відповідати простору, в якому вона використовується. Ідеально підходить для використання вдома, на роботі, в машині або в інвалідному візку. Низ подушки Qmed Seat Cushion виготовлений зі спеціального матеріалу який не ковзає, так що подушка не рухається, і на відміну від інших продуктів цього типу відмінно фіксується на слизьких поверхнях (наприклад: метал, пластик).

Розмір: 46 см × 41 см × 7,5 см.

Склад:

Подушка:

  • Зовнішній шар: 100% PU, щільність 110 кг / м3;
  • Внутрішній шар: 100% LRPU, щільність 80 кг / м3.

Наволочка:

  • Верх 20% Поліестер (PES), 80% Бавовна (CO);
  • Низ: 100% PVC.
Бренд, виробник:
Qmed
Країна виробник:
Польща