095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Фільтри товарів Фільтри товарів

Дезодоранти для взуття

Гігієна важлива не тільки для здорового стану ніг, але і для підтримки комфортного середовища у взутті.

Головна проблема ніг - неприємний запах, який приносить дискомфорт і людині з рясним потовиділенням, і оточуючим. Потрібно відзначити, що сам піт не викликає такого запаху, він виникає через бактерії і грибок. Для цих шкідливих мікроорганізмів волога і тепло - найкраще середовище для розмноження, тому особливо важлива гігієна у спортивному і літньому взутті.

Щоб зберегти здорове середовище у взутті, тепер не потрібно прикладати надмірну кількість зусиль. У більшості випадків достатньо відмовитися від синтетичних виробів і купити дезодорант для взуття хорошої якості. Ці засоби борються з бактеріями, усуваючи неприємний запах. При потребі можна купити дезодорант для взуття з протигрибковим ефектом, з антибактеріальними або гіпоалергенними властивостями. Ми рекомендуємо звертати увагу на подібні характеристики засобів для догляду, таким чином ви оберете найкращий дезодорант, який підійде індивідуальним особливостям організму.

Види дезодорантів:

Антибактеріальні. Такий дезодорант не тільки усуне головну причину неприємного запаху - бактерії, але і захистить взуття від передчасного зносу. Через розмноження бактерій сильний запах важко усунути, разом із вологою він погано впливає на стан взуття, вбирається в матеріал. Якщо своєчасно користуватися антибактеріальним дезодорантом, устілки та взуття набагато легше зберегти у хорошому стані.

Дезодоранти для спортивного взуття. Підійдуть всім, хто займається інтенсивною фізичної активністю. Цей засіб дозволить займатися у кросівках тривалий час і не турбуватися про виникнення запахів.

Дезодоранти з іонами срібла. Срібло має антисептичні та фунгіцидні властивості, тобто, усуває бактерії і грибки, відмінно підтримує гігієну всередині взуття. Якщо ви хочете зберегти улюблені босоніжки або туфлі максимально чистими і свіжими, на спрей-дезодорант з іонами срібла безперечно варто звернути увагу.

Універсальні дезодоранти для взуття. Підходять для всіх видів взуття, чоловікам і жінкам. Універсальний спрей стане практичним рішенням для догляду за взуттєвим гардеробом у будинку, і для поїздки, щоб підтримувати взуття в хорошому стані кожного дня.

Такий звичайний засіб, як дезодорант для взуття, швидко і ефективно вирішує проблему неприємного запаху, зберігає взуття свіжим і дозволяє впевнено почувати себе протягом усього дня.

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення