Устілки для дитячого взуття

Зручність дитини у взутті має безпосередній вплив на стан її ніжок. Оскільки турботливі батьки уважно ставляться до розвитку здорових ніжок свого чада, нерідко звертають увагу саме на устілки для дитячого взуття.

Лінія устілок від бренду Kaps розроблена за участю кваліфікованих фахівців - подологів і ортопедів. Продумані вкладиші для взуття виготовлені з високоякісних матеріалів, завдяки яким устілки мають безліч позитивних властивостей для забезпечення зручності кожної дитини під час активності.

Нерідко пітливість і неприємний запах у взутті заважають дитині відчувати себе максимально комфортно в улюблених черевиках. Дитячі гігієнічні устілки дозволять впоратися з цією проблемою, забезпечивши відчуття свіжості і оптимальну циркуляцію повітря всередині взуття. Відмінним вибором в даній ситуації будуть вкладиші з шаром латексної пінки з активованим вугіллям.

Захистити маленькі ніжки від холоду і морозу легко - зимові устілки компанії Kaps володіють високою теплоізоляцією, при цьому зберігаючи властивість вентиляції повітря у взуттєвих виробах. Тепло і сухість - запорука комфорту ніг у зимовому взутті.

Нерідко мама і тато піклуються про підтримку ніжок дитини, яку повинні забезпечити взуттєві вироби. Шкіряні устілки для дитячого взуття від Kaps порадують дітей своїми амортизаційними і гігієнічними властивостями. Вони мають елегантний приємний вигляд і всіляко сприяють комфортному положенню стоп при ходьбі.

Варто звернути увагу на модель для вирізання - приємним дихаючим устілкам можна самому надати необхідний розмір.

Догляд за виробами не передбачає ніяких труднощів, самі устілки міцні і швидко адаптуються до ніжок. Добре сидять у взутті - не ковзають.

Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 104грн