Устілки для взуття

Устілки Kaps - для підтримки здоров'я Ваших ніг

Сучасні виробники представляють широкий ряд виробів для поліпшення комфорту у взутті, корекції і лікування дефектів і деформацій стоп. Якщо Ви шукаєте спосіб забезпечити ногам тепло в зимовий період, запобігти виникненню мозолів, натоптишів і схожих проблем, варто звернути увагу на представлені в каталозі нашого Інтернет магазину устілки та пристосування для комфорту у взутті.

Ортопедичні устілки для дорослих - профілактика, корекція і лікування стоп

Ортопедичні устілки Kaps бувають каркасні і безкаркасні. Каркасні ортопедичні устілки використовуються при лікуванні и профілактиці плоскостопості I-й і II-го ступеня. Особливістю цих ортопедичних устілок є те, що вони виготовлені з натуральних матеріалів - шкіра, активоване вугілля, які позбавляють взуття вологи і запаху.

Безкаркасні ортопедична устілка - дбайливо підтримує арки стопи при комбінованій плоскостопості третього ступеня. Ортопедичні устілки Kaps попереджають появу натоптишів, захищають стопу від ударного навантаження, а також зберігають Ваші ноги сухими, завдяки якісним матеріалам. Є можливість купити ортопедичні устілки для діабетиків - зі спіненого латексу, покриті овечої шкірою, гелеві та силіконові діабетичні устілки.

Крім цього, для дорослих є спеціальні ортопедичні напівустілки для взуття з каблуком, які ретельно підтримують склепіння стопи, захищають суглоби від деформації, появи болю, набряків, натоптишів і мозолів.

При деформації пальців стоп можна купити ортопедичні міжпальцеві перегородки, які значно зменшать дискомфортні відчуття у взутті. Для лікування та корекції кісточки на великому пальці ноги, в магазині Babyfoot можна купити вальгусні денні (шарнірні) та нічні жорсткі шини.

Ортопедичні устілки Kaps для правильного формування дитячої стопи

Антиварусні (варусні) і антивальгуснІ (вальгусні) ортопедичні устілки Memo і Kaps допомагають правильно формувати дитячу стопу, утримуючи її в правильному положенні, завдяки спеціальній конструкції; допомагають виправити клишоногість, захистити від ударного навантаження, оберігають ніжки від перевтоми при ходьбі.

Ортопедичні устілки Kaps використовують для відкритого і закритого взуття. Зокрема, в інтернет магазині Babyfoot Ви можете купити дитячі ортопедичні напівустілки і устілки.

Вибір за Вами, але перед покупкою устілки варто проконсультуватися з фахівцем.

Устілки для дитячого взуття як засіб підтримки маленьких ніжок

Дорослі всіляко заохочують дитячу фізичну активність. Нерідко увагу звертають на устілки для дитячого взуття - вироби, які мають безпосередній вплив на відчуття комфорту дитини під час пересування. Коли мова йде про зручність у взутті і запобігання таких дефектів, як натертості і мозолі, варто звернути увагу на дитячі устілки для взуття. Правильний розподіл навантажень на стопи і захист від мікроударів - відмінні характеристики якісних устілок.

Проблему зайвого потовиділення, неприємного запаху допоможуть вирішити дитячі гігієнічні устілки. Антибактеріальні устілки захищають від виникнення шкідливих бактерій і грибка.

Питання про те, як зберегти дитячі ніжки в теплі під час низьких зимових температур, хвилює практично всіх батьків. При цьому важливо не допустити перегрівання, що веде до пітливості і дискомфорту. Зимові устілки для дітей ізолюють ніжки від холоду, одночасно забезпечуючи оптимальну циркуляцію повітря всередині взуття. Це можливо завдяки спеціально підібраним матеріалам виробів. Адаптація виробів до дитячих стоп відбувається без проблем, що дозволяє забезпечити відчуття комфорту в найкоротші терміни.

Зимові устілки - захист від холоду для Ваших ніг

У період холодів дорослі не менш часто вибирають для себе зручні зимові устілки. Дані вироби без труднощів адаптуються до стопи, мають м'яке тепле покриття. Продумана конструкція устілок дозволяє не тільки забезпечити відчуття тепла і комфорту, а й підтримувати сприятливе середовище у взутті завдяки відмінним гігієнічним властивостям. Для виготовлення зимових устілок використовуються натуральна овчина, шерсть, срібло, алюмінієва фольга, латексна пінка. Наявність активованого вугілля в деяких моделях дозволяє уникнути неприємного запаху у взутті. М'які, міцні устілки можна носити з будь-зимовим взуттям.

Комфорт і зручність в модельному взутті

Для комфорту у взутті на високих підборах були створені гелеві подушечки, устілки і вкладиші. Це невеликі але розміром, але дуже ефективні продукти, які забезпечують бажаний комфорт або захищають стопи від появи можливих проблем. Гелеві подушечки допоможуть стабілізувати ноги в улюблених туфельках, запобігаючи зісковзуванню стопи.

Елегантними і довговічними виробами, які пом'якшують ходьбу, пропускають повітря і запобігають запахи є устілки для модельного взуття.

Відчуття свіжості і зручності під час ходьби подарують гігієнічні та антибактеріальні устілки для взуття.

Проблему натирання ніг у взутті вирішити не складно - для цього вже створені зручні та ефективні наклейки на задник взуття, м'які вкладиші і гелеві смужки.

Підп'яточники - спеціальні пристосування для додаткового комфорту у взутті

Істотно поліпшити стан стопи під час ходіння допоможуть підп'яточники. Залежно від конкретної проблеми стоп вибирають ту чи іншу модель. Довговічні, міцні і елегантні на вигляд ортопедичні підп'яточники Kaps з овчиною і латексної піною.

Підп'яточники можуть бути використані для корекції різної довжини ніг (піднімають стопу), ортопедичні гелеві і силіконові моделі вибирають в разі таких проблем, як п'яткова шпора, підошовний фасциїт і ін. Підп'яточники допомагають правильно розподілити тиск на п'яту і внаслідок цього знизити відчуття дискомфорту у взутті .

При варусній і вальгусній деформації, при викручуванні п'яти можна купити ортопедичні підп'яточники для стабілізації правильного положення стопи усередині взуття. Ці невеликі за розміром вироби надають значну підтримку ніг під час руху.

Устілки для спортивного взуття - турбота про ноги під час активності

Регулярні спортивні навантаження, біг, туристичні походи - будь-яка активна фізична діяльність передбачає навантаження на ноги і стопи. Виходячи з цього, люди з активною життєвою позицією використовують спеціальні устілки для спортивного взуття.

Спортивні устілки захищають стопу від мікроударів, сприяючи продуктивності занять.

Спортивна лінія устілок бренду Kaps була створена для багатьох видів спорту, включаючи футбол, велосипедний спорт, теніс та інші. Устілки відмінно підійдуть для використання із взуттям для занять в приміщенні, та на вулиці, трекінгу (спортивному пішому туризмі). Амортизаційні властивості, стабілізація стопи, повітропроникність, поглинання надлишку вологи, міцність і зручність - головні характеристики спортивних устілок, виготовлених з високотехнологічних матеріалів.

Бренд, виробникHallufix Країна виробникНімеччина
Show another 24 products
Огляди
Написати відгук