Водовідштовхувальні засоби для взуття

Перший крок після покупки нової пари взуття - обробити її водовідштовхувальним спреєм. Взуттєві майстри впевнені, що це допомагає зберегти взуття у хорошому стані. Пізніше, під час сльоти, дощу або снігу, ваше взуття знову потребуватиме захисту і водовідштовхувальний засіб стане у нагоді.

Водовідштовхувальні спреї використовують для різних матеріалів - шкіряного, мембранного і текстильного взуття. Замшеве і нубукове взуття псується під час контакту з водою, тому перед виходом з дому обов'язково просочуйте ці вироби спреєм.

Ми обираємо для своїх клієнтів косметику для взуття Kaps. Цей польський виробник відразу добре зарекомендував себе на європейському ринку і залишається затребуваним вже на протязі 23 років. Чудові властивості засобів бренду - вони не перешкоджають диханню взуття, однак повністю захищають його поверхню від вологи. При розробці продуктів Kaps використовуються новітні технології, тому виробник випускає нано-спреї. Вони не лише захищають шкіру, але і перешкоджають скупченню забруднень на поверхні взуття.

Водовідштовхувальні засоби використовують не тільки для захисту взуття. Ними обробляють верхній одяг, сумки та інші вироби з тканини, шкіри, кліматичної мембрани, нубуку та замші. Для цих цілей ми рекомендуємо купити водовідштовхуючі спреї Kaps Multistop і Kaps Protector.

Якщо ви хочете захистити від негоди улюблені туфлі або чобітки з гладкої шкіри, вам сподобається водовідштовхувальний крем Kaps Water Stop Cream. Натуральні інгредієнти - бджолиний віск, фтор, силіконове масло в складі крему делікатно доглядають і захищають шкіру. Обирайте крем у потрібному кольорі - від класичного чорного до яскравих червоного або зеленого.

Бренд, виробникMountval Країна виробникПольща