Взуття на індивідуальну устілку

Дитяче взуття має значний вплив на розвиток ніжок малюка. Саме тому батьки витрачають так багато часу та сил на пошук ідеального бренду для свого чада. Взуття повинне відповідати певним стандартам, які сприятимуть росту ніг дитини. Це, зокрема, невеличкий каблук, натуральні матеріали, жорсткий задник, гнучка підошва. Тому великим попитом користується ортопедичне взуття, що створене саме за такими стандартами.
Ортопедичне взуття для дітей бренду Мемо є лікувально-профілактичним і має ряд характеристик, які обов’язково зацікавлять турботливих батьків.
Найперше, дитяче ортопедичне взуття Memo розраховане на індивідуальну устілку і є цілком універсальним, адже підходить для корекції як вальгусної, так і для варусної деформації. З цією метою разом із взуттям використовують антиварусні чи антивальгусні устілки.
Наступна характеристика - це наявність діагностичної підошви. Погодьтеся, дуже зручно використовувати взуття, яке одразу ж у процесі використання буде «моніторити» здоровий розвиток стоп чи вказувати можливі дефекти, на які слід звернути увагу. Діагностична підошва взуття Мемо ділиться на 6 зон, завдяки яким визначається наявність деформації. Звісно, не з першого дня. Малюку необхідно буде використовувати взуття протягом двох тижнів, перш ніж Ви побачите стирання на певній зоні підошви.
Якщо стертою буде зона 1, це означатиме, що ніжки малюка розвиваються добре. А взуття Мемо буде тільки сприяти цьому, добре фіксуючи стопи и захищаючи їх від негативних впливів навколишнього середовище. Починаючи зі стирання другої зони, батькам варто потурбуватися про підбір необхідних устілок. Устілки Ви обиратимете індивідуально, в залежності від проблеми, яку необхідно вирішити. Слід зауважити, що якщо Ваша дитина не має проблем з деформацією ніжок, взуття Мемо використовується без устілок. Головне – слідкувати за діагностичною підошвою та ходою малюка.
Стирання у зоні 2 показує, що слід обрати для дитини сірі антиварусні (варусні) устілки Мемо. У випадку, коли стирання продовжується, починають застосовувати помаранчеві антивальгусні (вальгусні) устілки. При подальшому стиранні звертаються за консультацією до ортопеда.
При стиранні у зоні 3 і 4 використовуються устілки Мемо помаранчевого кольору – антивальгусні. Стирання у зоні 4 вказує на те, що Вам також слід відвідати з дитиною лікаря-ортопеда.
Стерті зони 5 і 6 – ознака того, що дитині необхідний огляд лікаря-ортопеда.
Широкий асортимент взуття на індивідуальну устілку дозволяє обрати вироби на будь-який смак та до будь-якої події у житті дитини. Ви можете придбати ортопедичні босоніжки чи туфельки хорошого дизайну для дівчаток та зручні черевички і кросівки для хлопчиків у нашому інтернет магазині Babyfoot. Мемо – бренд, для якого висока якість виробів, дизайн і турбота про здоров’я дитячих стоп розвиваються однаково стрімко та успішно.
Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук