Засоби для догляду за гладкою шкірою

Взуття з гладкої шкіри часто носять під час роботи і важливих заходів. Тому хочеться, аби такі вироби виглядали естетично привабливо і доглянуто. Правильний догляд також продовжить період використання улюблених туфель або черевиків. У нашому асортименті - засоби Kaps, створені на основі натуральних компонентів, які дбайливо впливають на шкіру, живлять її і захищають.

Серед засобів по догляду за гладкою шкірою використовують:

Віск. Щоби взуття з гладкої шкіри прослужило довше і при цьому зберегло гарний вигляд, його потрібно берегти від вологи, пилу. Якщо ви носите взуття при низьких температурах, підвищеній вологості, обробляйте його воском. Віск утворює на поверхні виробів захисну плівку від вологи, соляних плям, різких перепадів температури.

Бальзам. Kaps Balsam призначений для шкіряних виробів (не лише для взуття). Він створений на основі бджолиного воску, який покриває шкіру. Завдяки захисному покриттю вироби виглядають новими і набагато менше зношуються. Застосовують бальзам для гладких шкір, шкір рептилій і лакованих виробів.

Гелі. Безбарвний гель Kaps Gel Kream - дарує матовий блиск, пом'якшує і живить шкіру. Оновлює колір, захищає від вологи.

Креми - практичний засіб для щоденного догляду за шкірою. Креми на основі воску сподобаються вашому взуттю.

Крем-фарбами користуються, якщо потрібно оновити вироби, надати їм більш насичений колір. З продуктами Kaps це можна зробити швидко і якісно.

Пасти. Основа кожної пасти Kaps - бджолиний віск. Для живлення та захисту шкіри.

Губки - швидко нададуть блиск і приємний вигляд улюбленим туфлям або черевикам всього після кількох рухів.

Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща