Засоби по догляду за спортивним взуттям

Спортивне взуття, кеди білого кольору вразливі до впливу зовнішніх факторів. Крім того, при постійній активності, тренуваннях чи бігу м'яка шкіра досить швидко зношується. Догляд за кросівками з білою підошвою вимагає багато сил і часу. Часто користувачі спортивного взуття шукають вирішення локальних проблем - наприклад, щоб усунути жовтизну на підошві або видалити бруд у важкодоступних місцях.

Як доглядати за кросівками, щоб зберегти їх первинний вигляд надовго?

Ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися засобами для догляду за кросівками виробника Kaps. Лінія продуктів For Sneakers впорається з головними завданнями, які виникають при носінні спортивного взуття.

За допомогою засобів Kaps ви зможете:
  • Почистити кросівки від бруду та плям. Рекомендуємо оцінити очищуючий гель Gel Cleaner для усунення плям і бруду. Він легко наноситься і видаляється, очищаючи поверхню виробів.
  • Захистити вироби від води або вологи - з Kaps Sneakers Protector. Це захисний спрей з водовідштовхувальними властивостями, який знижує ймовірність прилипання бруду на взуття.
  • Відновити, відбілити краї білих кросівок і підошву - з відбілюючим засобом Kaps Sneakers Yellow.
  • Усунути неприємний запах і знищити бактерії в спортивному взутті завдяки спрею Kaps Odour Eliminator.
  • Кросівки втрачають первісний стан при частому і тривалому використанні. Засоби для відновлення кольору повертають взуттю належний вигляд. У каталозі - спреї для відновлення кольору чорних та білих кросівок.

Купити засоби по догляду за взуттям в нашому магазині можна з швидкою доставкою по всій Україні.