Зимові устілки для взуття

Зимові устілки для взуття - захист ваших ніг в холодну пору!

Коли температура повітря різко знижується, заходить мова про вибір теплого взуття. Однак, нерідко взимку ми можемо виявити, що звичайних устілок недостатньо для забезпечення комфортного, теплого та сухого середовища всередині взуття. Зимові устілки - ефективні і практичні для використання в холодні дні. Польський бренд Kaps пропонує великий вибір даних виробів для зимового періоду на будь-який смак і потреби.

Для створення теплих устілок використовують такі види матеріалів, як натуральна овчина, войлок, алюмінієва фольга, спінений латекс і інші. Теплі устілки забезпечують хорошу вентиляцію повітря у взутті, ізолюють ноги від холоду з метою запобігання переохолодженню. Наявність активованого вугілля в моделі Kaps Alu Tech надає їй високі гігієнічні властивості, зокрема, захист від неприємного запаху. Надлишки вологи всередині зимового взуття також контролюються.

Легкість при пересуванні, відчуття затишку і міцність зимових устілок - запорука успіху даних виробів серед покупців. Вони підійдуть до будь-якого взуття зимового періоду і добре стабілізуються всередині нього. Деякі моделі мають високий рівень стабільності у взутті завдяки спеціальному матеріалу Texon з нековзним шаром.

При всій своїй легкості теплі зимові устілки мають продуману конструкцію для того, аби повністю відповідати запитам покупців. Крім цього, компанія Kaps створює моделі для вирізання - є можливість самостійно надати виробу потрібний розмір.

З якісними зимовими устілками з ретельно підібраних матеріалів Ви забудете вираз «мерзнуть ноги» у холодну пору року. Довговічні і міцні зимові моделі устілок підтримують оптимальну температуру у взутті, дарують зручність і легкість при пересуванні.

Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 77грн
  • 369грн